Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize biraz zaman ayırmak isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Hatta ihtiyacınız olursa ekstra dinlenmeye odaklanabilirsiniz. Planlarınızı ve projelerinizi, yalnızca tek başınıza yapmak isteyebilir, başkalarından gizleyerek işlerinizi yoluna koymak isteyebilirsiniz. Ya da başkalarından bir şey talep etmeden tek başınıza çalışmak, işlere odaklanmak isteyebilirsiniz. Pazartesi günü haftaya kararlı başlayacaksınız. Ay, haftanın ilerleyen günlerinde burcunuzda olacak. Şu an üzerinde çalıştığınız şeylere daha fazla, dikkatle daha rahat olabilirsiniz. Aynı zamanda sizi heyecanlandıran ve sizi hareketlendiren yeni bir şey başlatmaya odaklanabilirsiniz. İlk adımı atmak için motive olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde özgüveniniz yükseliyor. Cuma günü Mars, Yay burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde karşılıklı yararlı projeler veya girişimler izleyip, daha fazla enerjiniz olacak. Hatta araştırma ve inceleme yapmak için enerjinizi harcayabilir, sizi ilgilendiren şeylerden daha fazla tutkuyla istekli olabilirsiniz. Ya da hayatta daha iyi olabilmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu, rahatlamak ve şımarmak için biraz zaman ayırabilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta önemli toplantılar, konuşmalar veya finansal nitelikte kararlar alacaksınız. Hafta içi para veya finansal belgeler içeren hukuki veya adli bir davanın çözümü için elverişli olacak. Boğa burcu aşk hayatında bu hafta biraz gerginlik yaşayabilir. Hoşlandığınız insanla güven sorunları olabilir.

Bu hafta sizi hoşnutsuz bir şekilde gelişen geçmiş bir olay şaşırtabilir. Bu durum geçmiş sırrınız, yalanınız, kişisel lehinize veya başka birinin lehine yaptıklarınızın arkasında kalan eylemlerle bağlantılı olacaktır. Hatanın farkında olma lehinize olacak, ancak yine de bir bedel ödenmesi gerekebilir, zor durumda kalınabilir. Hafta içi akrabalarınızdan insanlarla para, bir tür yatırım, satın alma veya satış, para ile ilgili belgeler gibi konularda görüşeceksiniz veya konuşacaksınız.

Hafta boyunca çoğunlukla arkadaşlarınızdan kadınlarla ilginç veya yararlı toplantılar düzenleyeceksiniz. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, dünya görüşlerini genişletecek veya bilgilerini belirli bir alanda zenginleştirecek yeni bir dostluk yaratacak veya geliştirecektir. Hafta genelinde sorunlar ya da uyuşmazlıklar, ev aletlerinde arızalar, evinize ya da yaşadığınız ya da uzak durduğunuz diğer mülklere ilişkin hoş olmayan durumlar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status