Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni profesyonel veya ticari bağlantılar kurma fırsatınız olacak. Bir ortaklık sayesinde bu tür ilişkileri geliştirmek veya derinleştirmek ve somut başarı elde etmek mümkündür. Bu hafta, ek veya geçici çalışma konusundaki arzunuzu veya fikrinizi düşünmeniz gerekecektir. Bu yedi gün boyunca, yakınlardan veya uzaklardan çeşitli haberlerin tadını çıkaracaksınız. Hafta boyunca sizi kesinlikle memnun edecek ya da merak uyandıracak bir davetiye alacaksınız. Bu hafta seyahat ederseniz, muhtemelen bu yolculukta karşılaşacağınız bir kişinin eylemleri veya davranışlarıyla ilgili hoş olmayan bir durumla karşılaşacaksınız. Bu hafta, birçoğu çeşitli yaşam nedenleri nedeniyle bir arkadaştan veya akrabadan ayrılacak.

Boğa burcu bu hafta bu günlerde önemli bir sohbete katılacaksınız ya da ev değişikliği vb. Hakkında karar vereceksiniz. Boğa kadınları: Bazı olayların doğal gelişimini kişisel ya da profesyonel anlamda beklemek iyidir. Erkekler, çalışma programları, faaliyetteki değişiklikler, yeni sorumluluklar ve daha fazlasıyla ilgili olarak bir iş değişikliği bekleyebilirler.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, aileniz ve eşiniz için daha fazla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ancak, kamuya açık duygu gösterimleri ile değil, pratik yöntemlerle onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterme eğiliminde olacaksınız. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz yoluyla beslenme ve rahatlık sunmaktır. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Perşembe-pazar günleri eğlenceyi seven ve arkadaş canlısı bir etki, rahatlamak ve gevşemek için harika bir zaman. Sosyalleşme, ilişkilerinizdeki daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle daha keyifli olmalıdır. Sevginizi ve şefkatinizi ifade etme konusunda daha büyük bir yeteneğiniz olacak. Bu, yakın ilişkilerin daha yakın bağlardan faydalanabileceği anlamına gelir. Ekstra cazibe ve sosyal beceriler, bunu iyilik istemek için ideal bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status