Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlık veya başka yaşam sorunları olan bir kadın için endişeleneceksiniz. Büyük olasılıkla, sizinle bir evde yaşamıyor, bu yüzden daha sık telefon görüşmeleri yapacak veya evini ziyaret edeceksiniz. Bu hafta sabırsızlığınız, bazı olayların doğal olarak gelişmesine izin verme konusundaki isteksizliğinizden dolayı, beklenmedik bazı duygusal tepkilerinizin, çatışmalarınızın veya derinleşmenin temeli olacak. Elbette, bu tür tepkiler üzerinde kendi kendini kontrol etme ve istenmeyen stresli deneyimlerden kaçınma size bağlıdır. Hafta boyunca, önemli finansal taahhüdünüzün olumlu gelişiminin tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız. Olumlu gelişme aynı zamanda bir mülkünüzün korunması veya mülkünüzün elinizde tutulması ile ilgili planlarınızı da içerecektir.

Boğa burcu bu hafta geçmişte ortak bir işin, sınıf arkadaşın ve diğerlerinin olduğu arkadaşın olan biriyle teması yeniden kurmana memnun olacaksın. Bu hafta, iş yerinizde sizin için önemli bir durum oluşturma konusundaki aşırı beklentinizden dolayı geçici bir pişmanlık veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye parti yapmak ve eğlenmek için mükemmel. İçinde sıcak ve mutlu hissetmelisin ve iyi duygularını paylaşmak isteyeceksin. Artan popülariteniz, karizmanız ve çekiciliğiniz nedeniyle sosyalleşme özellikle eğlenceli olmalı. Arkadaşlarınızla görüşmek ve şimdi yeni arkadaşlar edinmek gerçek ve karşılıklı olarak faydalı olacaktır. Bununla birlikte, harcamalarınız faza olabilir.

Cumadan pazara, siz veya yakınınızdaki biri çok karamsar veya tartışmacı hale gelebilir. Belirli bir konu hakkında çok düşünülmüş hissedebilir ve başkalarının ne düşündüğünü umursamazsınız. Bu, başkalarına vaaz vermek ve nasıl düşünmeleri gerektiğini düşünmeleri için iyi bir zaman değil. Futbol maçında ya da siyasi tartışmalarda sakin kalmak iyi olur. Bu hafta evde toparlanmak ve rutin işlerde ilerlemek için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status