Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Mayıs 2018 – 27 Mayıs 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizde misafir ağırlayabilirsiniz. Ya da ev içerisinde aile fertleri ile toplantı olabilir. Ya da sevdiklerinizle bir davet için bir araya gelebilirsiniz. Bu hafta akrabalarınız ile söz, nişan kutlamaları da yapabilir, birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.. Bu hafta toplanacak olan bilgi, öğüt ve duygular gelecekte size yardımcı olacaktır. Alacağınız bazı tavsiyeler sizin ufkunuzu açabilir. Ayrıca karşınıza çıkan bazı fırsatları da değerlendirebilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta aslında enerjiniz düşük olabilir ya da bazı şeyleri ertelemek isteyebilirsiniz. Ancak bu hafta, yoğun programınız olabilir. Sevdikleriniz için bir toplantı veya bir kutlama için davetiye alabilir, hazırlık yapabilir ya da yardım etmeniz gerekebilir. Aşk hayatında bu hafta sevgilinizin sizden beklentileri artabilir ve ona karşı ilgisizliğinizden yakınabilir.

Bu hafta sürprizlerle dolu olarak tanımlanabilir, çünkü her gün size bir tane müjdeli haberler gelebilir. Baz günler keyfiniz yerinde olsa da bazen de şüphe veya beklenti içerisinde olabilirsiniz. Olayları her zaman pozitif yanında bakmaya çalışın. Fakat bazen günlerinize acı, gözyaşı veya yalnızlık getirecek olaylar da olabilir.

21 Mayıs – 27 Mayıs Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta aile görevleriniz göz ardı edilmemelidir. Çünkü bunlar gelecek faaliyetleriniz için temel olacaktır. Bu hafta çok özlediğiniz birinden gelecek haber de sizi mutlu olabilir. Ancak ona karşı özleminiz de artıyor olacak. Hata yapmaktan kaçınmalısınız. Yoksa yakın gelecekte pişmanlık duyabilirsiniz.

Hafta boyunca, bir adama (bir akraba ya da arkadaşa) verdiğiniz bir sözün yerine getirilmesi gerekebilir. Ya da yerine getirilmesi gereken bazı görevler sizi zorlayabilir. Bu hafta pek çok işe birden yetişmek sizin için zor olacak. 35 yaşın üzerindeki boğa erkekleri bu hafta hayatınızda olumlu bir rol oynayacak. Size destek verebilirler.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Mayıs 2018

Artık sizin için önemli finansal bilgileri bekleyebileceksiniz veya önceden bilgilendirilmiş olduğunuz parayı alacaksınız. Beklenilen para elinize geçecek. Bu hafta, duygusal olaylar ailenizde bir bebek, bir çocuk veya genç bir insandan gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status