Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Temmuz 2020 – 26 Temmuz 2020)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, size samimiyetsizlik veya sadakatsizlik hissi vermenizi sağlayacak insanlarla tanışacaksınız. Bununla birlikte, çeşitli nedenlerle, onlarla iyi bir ilişki sürdürmeniz gerekecektir. Bu temaslar, kendi kelimeleriniz ve duygularınız üzerinde sürekli kontrol ihtiyacı nedeniyle, zihinsel olarak oldukça stresli bir test olabilir.

Bu tanıdıkların sizin için gerçekten önemli olacağını unutmayın, bu nedenle duygularınızı ve duygularınızı iyi dengeleyin.

Bu hafta işten büyük finansal başarı sağlamaz, ancak bu sorumluluk ve yükümlülüklerinizi ihmal etmemelidir. Bu hafta çalışmalarınıza yoğun çalışma ve enerji olarak koyduğunuz şey, önümüzdeki 2-3 ay içinde gelecekteki başarılarınızı veya başarısızlıklarınızı belirleyecektir.

Bu hafta akraba veya arkadaş çevrenizden biriyle karşılaşacağınız sorun sizi şaşırtmayacak.

20 Temmuz – 26 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu 

Boğa burcu bu hafta boyunca çoğunlukla aile niteliğinde çeşitli hoş etkinliklere veya toplantılara ev sahipliği yapıyor. Birçoğu davet edilecek ve bir nişan, evlilik veya yıldönümüne katılacak.

Bu hafta aşk, özellikle bu burçun genç temsilcileri için cömert olacak. Bölgeniz dışındaki insanlarla romantik ilişkileriniz ilginç bir gelişime sahip olacak.

Geçmişinizle ilgili olarak sizi itibarsızlaştırabilecek veya savunmanızda belirli bir önlem almanızı gerektirebilecek hoş olmayan deneyimler olabilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Boğa kadınları para veya satın alma işleminden memnun olacaklar.

Boğa erkekleri geçen hafta kışkırttıkları sıkıntıları kendi başlarına çözmek zorunda kalacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status