Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Boğa burcu haftalık yorumunda ciddi konularda yoğunlaşabilir ve haftanın başlamasıyla birlikte bir insanın veya konunun kalbine girmek için çalışabilirsiniz. Boğa burcu bu hafta akıllarına takılan bir şey için sonuna kadar gidecekler. Salı günü, yay burcundaki geçişle birlikte önümüzdeki haftalarda araştırma ve analiz yaparken, ciddi olmak, iyilik için dönüşüm yapmak, iradenizi güçlendirmek ve tutkulu olmak için elinizden gelenin en iyisini hissedebilirsiniz. Venüs, Salı günü Plüton’a olumlu bir şekilde isabet eder ve daha yoğun duygular içerisinde olursunuz ve derine inebilirsiniz. Hafta ortası, büyük fikirler ortaya çıkabilir. Kendinizi geliştirmeyi, başarmayı ve keşfetmeyi planlayabilir veya takip etmeniz gereken fırsatlara odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, fırsatlarınıza pratik bir yaklaşım gösterebilir ve ulaşmak istediğiniz hedeflere odaklanabilirsiniz. Haftayı, sosyal gruplarla vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışmak veya konfor bölgesi dışına çıkmak ile sona erdirebilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta Salı, Çarşamba, Perşembe günleri kendini daha şanslı hissedecek. Güneş, 22 Kasım‘da Güneş’in 8.evine geçiyor ve orada zaten Merkür’e katılıyor. Bazı boğalar sevdiklerinin maddi meselelerini onların adına idare etmesi gerekebilir. Anayasal mülkiyet konuları veya eski yerleşimler, uygun önlemleri almanız durumunda dostça yönetilebilir. Güneş 7’inci evinizdeki Venüs uyumlu bir ilişki dinamikleri ile sizi koruyor. Güneş 6’ncı evinizdeki Mars ile birlikte herhangi bir problemi veya anlaşmazlığı kolaylıkla çözmenizi sağlıyor olacak.

20 – 26 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğalar, derin iş ilişkileri ile harika mali çalışmalara devam ediyor olacaklar. Kurduğunuz yeni bağlantılar kazancınızı artırabilir. 22 Kasım günü insanlar üzerinde iyi bir etki bırakacaksınız. Duygusal yönden daha derin bir hafta olabilir ve hayatınız canlanabilir. Aşk hayatında yoğun hisler sizi bekliyor.

Balık burcu 22 Kasım günü, Güneş Akrep’den çıkışıyla birlikte yay burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki haftalarda, ortak kaynaklar, menfaatler, borçlar, ödemeler, sigortalar, miraslar ve vergilerin analiz edilmesiyle mali durumunuzu inceleyeceksiniz. Merkür düşüncelerinizi ve planlarınızı yalnızca maddiyat yönünde değil, aynı zamanda maneviyat yönünde de çıkarlarınızı gözetebilirsiniz.

Haftanın sonlarına doğru, genel profiliniz yüksek olacak, kariyer niyetleri bir değişim sürecine giriyor. Bu hafta sonu kariyerinize yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. 25 Kasım tarihinden Aralık ayına kadar, para endişelerinizi azaltmak için becerilerinizi kullanın. Durumunuzu düşünün, çünkü Merkür 3 Aralıktan itibaren gerileyebileceği için mali durum değişebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status