Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde çeşitli finansal belgelere katılacağınız bir hafta olacak. Haftanın ilk günlerinde bir belge, makbuz yoluyla para alacaksınız. Eğer beklediğiniz bir ödeme varsa da bu hafta zamanında elinize geçebilir.  Birçok açıdan, sizin için haftanız mali işlerinize faydalı olacaktır. Alım satım işlemleri konusunda da şans sizlerden yana olacak. Eğer borçlarınız varsa bu hafta ödemenizde yardımcı olacak bir fırsat karşınıza çıkabilir. Ancak iş ortamında kısa süreli stresler yaşanabilir. İkili görüşmelerde uzlaşmanız zor olabilir.

Boğa burcu bu hafta hoş olmayan haberler, beklenmedik stres yaratabilir, bir yere seyahat etme ya da birisinin evine gitme ihtiyacı doğurabilir. Yaşadığınız yerden bir süre ayrı kalarak kafa dinlemek ve kendi gereksinimlerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta, hem maddi hem de duygusal olarak yeteneklerinizin ötesine geçmemelisiniz. Ayaklarınız yere sağlam bir şekilde basmalı, çünkü bu kendini koruma yolun olacak. Aşk hayatında ise daha anlayışlı olmanız gerekiyor, ani öfkelenmemeli ve sevdiğiniz insanı dinlemeden ona tepki vermemelisiniz. Yoksa kalbini kırabilirsiniz.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta boyunca, tercih etmeyeceğiniz bir davet veya teklif alacaksınız. Bir davete gelecek insan ile karşılaşmak istemediğiniz için katılmamak için bahane arayabilirsiniz. Yeni kişiler hayatınıza girebilir ve tanıdıklarınız sizi başka insanlar ile tanıştırabilir. Bu hafta başkaları ile iletişiminizde zorluklar söz konusu olabilir.

Genel olarak, Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcu olan insanlarla ilişkiniz daha samimi olacak. Daha rahat anlaşacaksınız ve sizi anlayarak yardımcı olabilirler. Bu hafta sizin için önemli olacak, çünkü önümüzdeki hafta yapılacak görevlerin istenen sonucu veya başarıya ulaşmak için ayarlanması gereken planları oluşturmak zorunda kalacaksınız. Gelecek günlerde daha planlı olmanız gerekebilir.

Bu hafta önümüzdeki hafta veya daha sonra sona erecek önemli planların veya taahhütlerin üzerine çalışmanın başlangıcı olacaktır. Yeni bir iş ya da başka bir yenilik sizin hevesinizi artırabilir. Hafta sonu ise bir daveti reddedebilir ve bahane uydurarak kendiniz bir yere yolculuk yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status