Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanların beklentilerine odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde sevdiklerinizin isteklerine odaklanın ve ilişkilerinizde ilgilendiğiniz insanlara daha fazla zaman ve dikkat gösterin. Hayatınızdaki insanlara daha fazla duygusal olarak bağlı olabilirsiniz ve barışı korumak için taviz vermeye açık olun. İkili ilişkilerde sakin ve samimi, iyimser tutumunuz ile sorunları da geride bırakabilir, sevdiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, önem verdiğiniz insanlara daha duygusal olarak bağlı hissedebilir ve onlarla sahip olduğunuz duygusal bağları güçlendirmek üzerine çalışabilirsiniz. Duygusal bağların güçlü olduğunu hissettiğinizde, duygusal olarak daha kararlı hissedebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, kendi hayallerin üzerine düşünmek için daha fazla zaman isteyebilirsin. Heyecanlı ve yeni hissettiğiniz her şeye daha macera dolu ve açık hissedebilirsiniz. Venüs, Cumartesi günü Satürn’e olumlu bir şekilde vuruyor ve hedefleriniz için daha fazla istekli olarak odaklanabilirsiniz ve daha iddialı hissedebilirsiniz.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en güzel günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilginç bir konuşma ya da olay yaşayacaksınız. Bazılarınız bir kız veya bir torununa hediye almak için para harcamak isteyebilir.

Bu hafta sağlık sorunlarınız ya da yakınınızdaki kişilerin sağlık sorunları yeni bir gelişim ya da tedavi aşamasından geçecektir, ancak bu durumda genel iyileşme yaşanacaktır. Sağlık ve sıhhat konusunda müjdeli haberler gelebilir.

Artık eski bir sorunu veya karmaşık bir ilişkiyi çözmek için zamanınızı ve enerjinizi kullanabilirsiniz. Aşk hayatında sorunların üstesinden geleceksiniz. Hafta içi evinizde ya da sahip olduğunuz bir mülkle ilgili ilginç görüşmeler olabilir. Artık evde bir parti düzenleyebilir veya akrabalarınızın ev davetine katılabilirsiniz. Bu haftaki sürprizler, akrabanız veya arkadaşınız olan bir erkek ile ilgili olacak.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, genç Boğa kadınları kendileri için ya da kozmetik prosedürler ile farklı alımlarla kendilerini şımartmaya eğilimli olacaklar. Boğa burcu erkekleri diğer erkeklerle ortak profesyonel ya da iş çıkarları temelinde önemli ilişkiler kuracaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status