Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta kendi planlarınızı üzerinde çalışmak için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bu hafta başında girişken olacaksınız. Yeni fırsatlar aramaya başlayabilirsiniz. Planlarınızda açık ve net olmaya hazır oluncaya kadar arka planda tutmanız gerekecek. Bunun dışında diğer görevler üzerinde çalışmaya odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, fikirlerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Bir şeylere başlamak ve harekete geçmek istiyorsanız, daha olumlu hissedebilirsiniz. Venüs Çarşamba günü Neptün’le hizalanıyor. Bu sebeple hayal gücünüz aktif olabilir ve daha merhametli olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, bir sonraki adımı atmak ve yeni kararlar almak için biraz kendinize zaman ayırabilirsiniz. Pazar günü Venüs sert şekilde Mars’ı etkiliyor, sinirli hissedebilirsiniz. Gergin enerjiye sahip olabilir ve sağlıklı bir çıkışa ihtiyaç duyarsınız. Hafta sonu aktif bir zihne sahip olacak, ailenize zaman ayırmak ve kendinizi rahat hissetmek isteyebilirsiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta başka bir yerleşimde yaşayan bir kişiyle ilgili hayal kırıklığı veya üzüntü yaşayacağınız bir hafta olabilir. Muhtemelen bu kişi akrabalarınızdan, bir arkadaşınızdan veya işyerindeki bir erkekle ilgili olacaktır. Bu hafta sonuna doğru şaşkın olabilir ya da kafanız karışık hale gelebilirsiniz. Ailenizdeki bir kişiye bu hafta daha fazla dikkat edeceksiniz. Önce problemin nedeni ne olup olmadığını öğrenmek için kendiniz akıl yürütmeyi deneyeceksiniz. Aşk hayatında bir takım anlaşmazlıklar olabilir, ancak alttan almanız gerekecek. Belirsizlikler ilişkilerde canınızı sıkabilir.

Hafta boyunca rahatsız edici bir durumu tartışmak veya çözmek için bir devlet kurumu, banka veya diğer yönetim, kurum ziyaret etmeniz gerekecek. Başka bir şehirde yaşayan bir kadına söz verebilir ya da sözleşme yapabilirsiniz. Hafta içi evde alacağınız habere, davetiye veya mesaja şaşıracaksınız. Bu ailenizi ilgilendiren bir durum da olabilir. Bazılarınız için bu, sahip olduğunuz veya satın almak istediğiniz bir mülkle ilgili bir belge veya teklif olabilir.

Hafta genelinde arkadaşlarınız, komşularınız veya iş arkadaşlarınızla ilgili endişe duymanız söz konusu olabilir. Veya rahatsız edici bir durum yaşayabilirsiniz. Seyahatin amacına bakılmaksızın bu hafta seyahat edecek olanlar daha fazla dikkat etmeliler. Bu hafta boğa kadınları için karmaşıktır, zira birkaç şey istediğiniz gibi olacaktır. Yaşamın tadını çıkarın. Ancak çözülmemiş sorunlar veya yerine getirilmemiş görevleri de bırakmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status