Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize biraz zaman ayırmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu enerji, Perşembe günü Koç burcunda başlayıp Nisan ortasına kadar sürecek olan gerilemede Merkür retrosu ile haftaya başlayacaksınız. Bu nedenle yeni bir şeylere başlamak iyi olmayabilir. Yalnız kalmak, ekstra yorgun hissetmek ve diğer insanlar tarafından kolayca gerilmek söz konusu olabilir. Ayrıca enerjiniz düşük hissedebilirsiniz ve bir süre kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Sorumluluklarınızı erteleyerek, dinlenmeye çok fazla zaman isteyebilirsiniz. Yalnız zaman geçirirken, iç sesinizi dinleyebilir ve sezgilerinizi güçlendirmeyi düşünebilirsiniz. Güneş ayrıca Salı günü Koç burcuna giriyor. Bu sebeple duygusal olabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde arkadaş davetlerini geri çevirebilir ve yalnız kalmak, kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Venüs, Cuma günü Pluto’ya sertçe vuruyor, bu yüzden çok daha duygusal ve yoğun olabilirsiniz, bu sebeple sağlıklı bir çıkışa sahip olmalısınız. Tartışma ve stresten, öfkeden uzak durmalısınız. Öfkelenmek ya da tartışmaktan kaçınmaya çalışın. Hafta ortasından sonra biraz daha enerji dolu hissedebilir ve son dakika işlerini halledebilirsiniz. Hafta sonu boyunca fikirleri sıralamak ve planlar üzerine çalışmak isteyebilirsiniz. Gelecek hafta için enerjinizi toparlamaya çalışacak, bu hafta ertelediğiniz işleri bir an önce tamamlamak isteyeceksiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta akrabalarınız veya aile üyeleriniz ile ilgili meseleler zamanınızı alabilir. Artık zor duygusal olayları deneyim edebilirsiniz. Bazı aile fertleri ile uzlaşamadığınız konularda ısrarcı olmanız da olasıdır.

Genel olarak, bu hafta geçmişinizle yaşayacaksınız, bazı hatalardan dolayı kendinizi kötü hissedebilir ya da dersler çıkarabilirsiniz. Ancak pişmanlıklar da olabilir. İş hayatında başlamış olan şeylerle meşgul olacaksınız ve hiçbir beklentiniz olmayan yeni bir şey olmayacak. Artık kayıplarınızı, hasarlı eşyalarınızı ve ekipmanlarınızı kurtarmanın bir yolunu bulmak mümkün. Evde tadilat işleriyle de uğraşabilirsiniz.

Bu hafta özellikle bir yerden paranızı bekliyorsanız veya bir kredi ya da başka bir mali destek başvurusunda bulunmuşsanız, hafta içi finansal işleriniz için faydalı olacaktır. Beklenen para zamanında elinize geçebilir. İşinizde ilginç olaylar olacak, ancak meslektaşınızın kişisel ya da profesyonel yaşamını kendinizden daha çok ilgilendireceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Aylık Yorumu

Arkadaşlarınızın iş fikirleri veya ek çalışmaları üzerine tartışmak mümkündür, ancak şimdilik herhangi bir eylemden ziyade görüşmeleriniz olacaktır. Ortak iş fikirleri üzerine de görüşmeler yapılabilir. Bu hafta genç Boğa erkekleri hayatında heyecan verici aşk olayları beklenebilir. Aşk hayatınızda bu hafta sizi mutlu edecek olaylar olması mümkündür. Bekarlar yeni bir aşka yelken açabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status