Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizle daha fazla zaman geçirerek onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz. Bu hafta kendi çocuğunuz veya genç bir insan hakkında önemli bir konuşma yapacaksınız. Belki de bu kişi sizinle birlikte yaşamıyor ya da şu anda onunla ya da onunla karmaşık bir ilişkiniz var. Bu hafta, çocuğun velayeti veya çocuğun mali desteğini içeren bir mahkeme davası için olumsuz bir hafta olacaktır. Çok yüksek gereksinimleriniz yoksa borç yapmamaya gayret edin. Ayrıca yeni tanışacağınız kişilere karşı da bu hafta temkinli olmalısınız. Hafta içinde, aile içinden genç bir kadının hayatında ortaya çıkan problemlerin veya karmaşık bir durumun gelişimini izleyeceksiniz. Bu şeyler kendi evliliğini veya geleceğini ilgilendirebilir.

Boğa burcu bu hafta büyük seyahat beklentileriyle kendinizi aşırı yüklemeyin. Yakın gelecekte çıkılacak bir tatil veya ziyaret planı yapmak üzeresiniz. Yeni durumlar ortaya çıkacak ya da sizi hayal kırıklığına uğratacak ya da şu ana kadar bilinmeyen gerçekleri ortaya çıkaracak bilgiler alacaksınız. Hafta boyunca genç Boğa erkeklerinin aşk hayatı daha duygusal ve daha ilginç olacak. Bu yedi gün boyunca mevcut iş ortağınızla daha ciddi bir konu için konuşabilir veya kararlar verebilirsiniz.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye hoş sürprizler ve yeni karşılaşmalar getirir. Bu hafta yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zaman ve bunu yapmak için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Kişiliğinizin daha gösterişli veya iddialı tarafını ifade etmenin rahatlığını hissetmelisiniz. Sosyalleşme, grup aktiviteleri ve sürpriz karşılaşmalar daha sık olabilir. Bir şeyler yapmanın yeni yollarını daha fazla verim sağlayacağından daha fazla bulacaksınız.

Cuma günü Dolunay güçlü, cesur ve çekici ama aynı zamanda öfkeli ve sinirli hissetmenize neden olabilir. Tehlike, dürtüsel ve pervasız hareketlerin kazalara veya yaralanmalara yol açabilir. Bu agresif etki ile ilgili bilinçli farkındalık, öfkenizi kaybetmekten veya acımasız olmanıza sebep olur. Bu kontrol edilmesi zor enerjiyi ele almanın anahtarı, hayal kırıklıklarınızı sabır, öngörü ve ılımlılıkla kontrollü bir şekilde salıvermektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status