Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı sürpriz gelişmeler olabilir. Bazı işlerinizi bırakıp başka işler ile uğraşmanız gerekebilir. Özellikle haftanın ilk günlerinde iş yükünüz artabilir. Aile işleri ve ev içerisindeki bazı görevler ile uğraşmanız gerekecek. Evde tadilat işleri olabilir. Pazartesiden çarşambaya kadar, bazı heyecan verici haberler almanız olasıdır. Merak uyandırıcı konuşmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bazı planlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşarak fikirlerini alabilirsiniz. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde yollara sapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

Boğa burcu bu hafta farklı arkadaş grupları ile görüşmek ve uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla iletişim kurmak için iyi bir zamandır. Sosyalleşme, düşüncelerinizi paylaşma ve davetlere katılma söz konusu olabilir. Yeni keşifler ayrıca hayal gücünüzü artıracak. Sezginiz veya psişik kabiliyetiniz artacaktır.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta aşk hayatında beklenmedik gelişmeler olabilir. Daha fazla ilgi ve desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevgiliniz ile paylaşmanız gereken önemli haberler olabilir. Perşembeden cumartesiye kadar beklenmedik dürtüler ya da olaylar bir aşk hayatınızda gerginliklere yol açabilir.

Bu hafta özgürlük ve heyecan için artan bir ihtiyaç olacak. Aşk ve ilişkilerde ise sabrınızı sınayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer kendinizi boğulmuş, kısıtlanmış ya da sıkılmış hissediyorsanız, öfkeyle ya da diğer bazı yıkıcı davranışlarla kendini gerebilirsiniz.

Sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir ortakla, büyük bir gerilim yaratmayacak. Ancak anlayışlı olmanız gerekebilir. Ama ne kadar talepkar ya da baskıcı ise bu durum sizi yıldırabilir. Hafta sonu arkadaşlarınızın bir davetine katılabilir, kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status