Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta daha iyimser bir şekilde haftaya başlıyor olacaksınız. Bu hafta yeni fikir ve planlar ilginizi çekebilir ve başarı odaklı olabilirsiniz. Pazartesi günü, Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Ciddi bir konuyu tekrar gözden geçirmek, eski bir dönüşüm üzerinde çalışmak veya bir konunun özüne girmek için çalışabilirsiniz. Salı günü, Satürn Oğlak burcuna geçiyor ve Perşembe günü Güneş de Oğlak burcunda olacak. Önümüzdeki haftalarda ve yılda büyük fikirlerinize yoğunlaşabilir, ilerleme ve keşif üzerinde çalışabilir ve yeni deneyimlerinizden öğreneceklerinizi deneyebilirsiniz. Çarşamba günü Venüs, Uranüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha disiplinli ve odaklanmış olabilirsiniz. Cuma günü, Merkür yay burcunda gerilemesini sonlandırıyor olacak. Bu da son birkaç haftadır ciddi konularda uğraşmış ve duygusal ruh hali dalgalanmaları yaşayan boğalar için iyidir. Artık gerileme sona erdiğine göre, biraz rahat nefes alabilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla zaman geçirmek iyi gelecek ve sosyal olacaksınız.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba olacak. Bu hafta bir etkinliğe davet alabilirsiniz. Bir nişan ya da başka kutlamalara katılarak, sosyal çevrenizi genişletmeniz olasılıklar arasındadır. Ancak bazı insanlar ile ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz.

Boğa burcu aşk hayatında bu hafta eşiniz ya da partnerinizle dargınlığınız sona eriyor. İlişkinizin geleceğini daha parlak görmeye başlayabilirsiniz. Eğer bekarsanız şanslı olacaksınız. Aşk hayatında sürprizler sizi bekliyor olacak.

Çocuğunuzun veya torununuz ile olan ilişkinizde çatışma veya gerginliklere doğal bir çözüm bulacaksınız. Aslında çok şanslı olduğunuzun farkına varacaksınız. Hoşnutsuzluğunuz memnuniyetsizliği tetikler. Başkalarına karşı daha sempatik olmanızda fayda var.

Bu hafta şüphe ettiğiniz veya güvensiz olduğunuz genç bir kişinin başarısından memnun olabilirsiniz. İşyerinizde bir erkek meslektaş veya müşteri ile ilgili hoş olmayan bir durum veya olay olabilir. Haftanın ilginç gelişimi bir kız veya genç bir kadınla olan ilişkiniz ile ilgilidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status