Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcı yönünüz ve cesaretiniz ortaya çıkıyor. Özellikle Salı günü Oğlak’ta meydana gelen yeni ay ile birlikte büyük fikirlerinize odaklanabilirsiniz. Büyük fikirleriniz için planlarınız üzerinde çalışabilir ve bunları gerçekleştirme şansınız yönünden iyimser hissedebilirsiniz. Üzerinde duracağınız fikir ve planlarda geleceğe dair pek bir şüpheniz olmayacak ve içiniz rahat olacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde Venüs, özellikle Çarşamba ve Cuma günleri kariyer alanında etkili oluyor. Pazartesi gününden itibaren iş hayatı ve yaşam yolları alanında daha gerçekçi olabilir ve büyük fikirleri gerçek haline getirmek için uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda, uzun vadeli planlarınızda daha rahat çalışabilir, istediğiniz şeye pratik bir yaklaşım izleyebilirsiniz. Artık adımınızı atmaya hazır olacaksınız ve biraz ilerleme kaydetmeye çalışabilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir, sosyal bağlarınızı kullanabilir veya hayatınızda istediğiniz değişiklikler üzerinde çalışabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta ailenizde bir çocuk veya genç kişinin yer aldığı daha ciddi sorun veya konuşmalar yapılabilir. Bazılarınız için bu hafta doğum veya benzeri bir olayla ilgili sevinç yaşanacağına işaret eder. Bu hafta evde ve çalışma hayatında daha fazla yorulacaksınız. Çoğu boğa burcu küçük ev tadilatları veya diğer iyileştirmeler yapmak zorunda kalacaklar.

Kişisel hayatınızla veya daha çok aşk hayatı ile ilgili olarak, dinamik, pozitif ancak bazen stresli olayları ayarlamanız gerekir. Her şey istediğiniz şekilde gelişmeyecek, ancak daha da önemlisi, farklı yollar denemek ve farklı gelişmeler size yeni fırsatlar sunabilir. Her şey kendi çevrenizde hoş bir atmosfer yaratma kabiliyetinize bağlı olacaktır.

Bu hafta ailenizde bir olay meydana gelebilir. Ayrılma, hayal kırıklığı, başarısızlık yüzünden birinin ağlayabileceği veya duygusal gerginliğe neden olabilecek durumlar olabilir. Bütün hafta sizin için farklı pozitif sonuçlar ile hatırlanacaktır. Sizin için önemli ilişkilerde olumlu gelişmeler olacaktır. Hayatınızda henüz önemli bir rol oynamayan insanlarla yeni sağlam ilişkiler kuracaksınız. Her yeni dostluk uzun süre dayanmaz, ancak bu aşamada gelişiminiz için kesin bir anlamı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status