Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Boğa burcu haftalık burç yorumunda bu hafta bir çocuk için daha fazla para harcayacaksınız ya da genç insanlarla diğer finansal taahhütleriniz olacak. Dikkat dağılmasından kaynaklanan zararları önlemek için para veya finansal belgelere dikkat edin. İlginç veya duygusal bir gelişme, arkadaşlarınızla ilişkinizi içerecektir. Yeni veya eski arkadaşlarla görüşecek veya bir araya geleceksiniz. Bu yüzden çoğu durumda özel günleriniz olacak. Bu hafta yeni tanışanlar sizin için önemli olacak ve gelecekte de devam edecek.

Boğa burcu bu hafta sizin arzunuzu gerçekleştirmek için herhangi bir masrafa karşı çıkacak insanlarla çatışmaya girebilirsiniz. Duygular ve kelimeler üzerinde kontrollü olun, çünkü bu küçük bir aile içi veya aile anlaşmazlığı olacaktır. Kalp kırgınlıkları olabilir. Birçoğunuz aşk hayatı hakkında bir kız ya da genç bir kadınla samimi bir konuşma için bir yol bulacaksınız.

Muhtemelen aşk hayatında ilişkide samimiyetsizlik veya doğrudan konuşamayacağınız başka bir sadakatsizlik hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Taktik olarak gelecekteki problemler veya hayal kırıklıkları hakkında uyarmaya çalışacaksınız.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Başlangıçta, bir tür bastırılmış ruh hali taşıyabilirsiniz. Ancak daha sonra Yeni Ay’da haftanın ikinci günü gelişmeye başlar. Yeni Ay’ın doğuşu sizin için taze aura ve pozitif enerji getirecektir. Bu hafta, potansiyel müşterilerle finansal kazanç elde etmek için aklınızda bir gündem olacak, ancak bu konuda size yardımcı olacak yardımlar doğru konumda görünmeyecek.

Burcunuzdaki Venüs, uyumlu bir şekilde doğrulanmış bir ilişki için iyi bir işaret değil, retro modunda hareket eder. Zaman zaman, ilişkiden kaçmayı da düşünebilirsiniz. Ancak böyle düşünmeyin. Bu tür şeyler hakkında rahat tavsiye ediyor. Kısa süre içinde dikkatlice ve taktik ile ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status