Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta bazılarınız muhtemelen bir süre etkisi olan bir kadınla hoş olmayan bir konuşma veya anlaşmazlığa çözüm aramakla meşgul olacaksınız. Bu durum ruhunuzu ve benlik saygınızı bir bütün olarak olumsuz etkiler. Tarafı doğru olanın önemli olmadığı, kendinize gönül rahatlığı ve duygusal rahatlık sağladığınız bir durumdasınız. Bir uzlaşma yapmak zorundaysanız, tereddüt etmeyin. Hafta boyunca, bir mali belge veya bir çeşit ödeme hakkında size bir endişe veya karmaşık bir anlaşma olacaktır. Gerginlik, bu görevi yerine getirmenin karmaşıklığı veya başkalarını işe alma ihtiyacı ile ilgili olacaktır. Bu hafta akraba çevrenizdeki bir kadınla ilginç ya da yararlı sohbetler yapacaksınız: kız kardeşi, kızı, annesi vb. Çoğu durumda, bu iletişim sizi olumlu duygularla suçlar ya da birikmiş gerilimlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Boğa burcu bu hafta bir kadın veya çocukla ilgili önemli bir olayı veya toplantıya dvaet olabilir: doğum günü, isim günü, nişan, düğün vb. Daha önce kurulmuş veya yeni bir romantik ilişkinin istediğiniz ve dilediğiniz şekilde gelişeceği aşk hayatınızda ilginç olaylar beklenebilir. Bu hafta, yeni romantik temaslar için iyi bir hafta olacak (eğer onları arıyorsanız), ancak gelişmeleri her birinize özel olacak.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesi öğleden sonradan çarşamba gecesine Boğa’daki Ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman. Çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. Kişisel istek ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak anlayacaksınız. Gerçek iç kişiliğini göstermekte rahat olabilirsin.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar arası, düşünceleriniz ve iletişiminiz daha yoğunlaşıyor. Bu, bir danışmanı ziyaret etmek veya katıldığınız bir ortaklığın ilişki dinamiklerini daha iyi anlamak için mükemmel bir zaman olur. Büyük bir ikna gücünüz olacak ve diğer insanları da etkileyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status