Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta daha rahat olmaya çalışın, olayları takip edin ve işleri daha hızlı gerçekleştirmeye zorlamayın. Tam tersine her şeyi istediğiniz şekilde yapmaya çalışın. Çünkü imkanlarınız buna yetecektir. Bu hafta başarılı olup olamayacağınız artık size kalmış. Bir erkekten aldığınız tavsiye ya da yardım sizin lehinize olacaktır. Ancak% 100 yapamayacağın sözler vermeyin ya da taahhütlerde bulunmayın. Hafta boyunca, özel gün kutlaması ya da başarısı ile ilgili bir erkeği aramayı unutmayın.

Boğa burcu bu hafta çatışmalar, keskin hassasiyetiniz, gerginliğiniz veya belirsizliğinizden kaynaklanacak. Sorun şu ki, bu noktada daha sonra şikayet edeceğiniz şeyler söyleyeceksiniz ya da yapacaksınız. Kısacası, bu hafta başarıların sizin elinizde olduğunu fark etmek artık çok önemli. Bu hafta genelinde sizin için önemli olan kişileri duygusal olarak incitmemek için kendi kontrolünü sağlamayı başarabilirseniz iyi bir zaman olabilir.

Bu hafta, sağlığınız için bakım gerektirecektir, ancak bu konuda zaten sahip olduğunuz bilgilerden başka bir şey olmayacaktır. Bu hafta seyahat etmek ve farklı köylerden, şehirlerden ve ülkelerden insanlarla iletişim kurmak için iyi bir hafta olacaktır.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu Salı gününe kadar boğa burcundaki Yeni Ay ile birlikte önümüzdeki dört hafta boyunca bir enerji artışı ve canlılık getiriyor. Kişisel kararlar için yiyi bir zaman olacak. Ekstra enerji, ne istediğinizi, amaçlarınızın ne olduğunu anlayarak bunu en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Bireysellik ve kendini kolay ifade edebilmen sayesinde odak noktan ve önceliğin kendi isteklerin olacak. Bu yeni ay, cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, idealist yeni ay hedefleri belirleyerek ve inanç, umut ve hayırseverlik duygularıyla kendiniz ve başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra evraklarınız ve faturalarınız üzerinde çalışmak için iyidir. Sürekli zihinsel çalışma, her zamanki gibi size sıkıcı görünmeyecektir. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat, hata yapmayacağınız anlamına gelir. İşleri düzgün ve zamanında yapabileceksiniz. Özellikle sosyal bir etki olmasa da, bu önemli kararlar almak ve ciddi tartışmalar, müzakereler ve iş ilişkileri için iyi bir zamandır. Sağduyulu ve pratik sonuçlara yönelik bir gözle, bu, özellikle gayrimenkul ve hisseleri içeren sözleşmeleri imzalamak için ideal zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status