Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Temmuz 2020 – 19 Temmuz 2020)

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, Boğa burcunda doğduysanız, daha ciddi aile bakımı gerektiren bir haftanız var. Bu hafta, ister bir çatı altında yaşıyor olun isterse mesafeyle ayrılmış olsun, bir sağlık sorunu veya başka bir ciddi akrabanızın sorunu olacaktır.

Aile planlarınız, çeşitli engellerin üstesinden gelmek için yavaşça gelişecektir. Hiçbir koşulda sevdiklerinize karşı olan sorumluluklarınızı küçümsememeli veya ihmal etmemelisiniz.

Yakın gelecek için planlarınızı yeniden değerlendirmek iyi olacaktır. Neler yapabileceğiniz ve yapamayacağınız konusunda daha gerçekçi olun. Çalışmanızda müşteriler veya sizi ziyaret edecek kişilerle ilgili olumsuz duygular yaşayacaksınız (çeşitli kurumların temsilcileri, vergi, kontrol yetkilileri vb.).

13 Temmuz – 19 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu 

Yeni bir iş arama sürecindeyseniz, şimdi gereksinimlerinizi karşılayacak bir iş bulmak zor olacaktır. Bu hafta seyahatle ilgili her şey için elverişli olacak.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Başka bir bölgeden haberler veya önemli bir belge bekliyorsanız, beklentileriniz kesinlikle gerçekleşecektir. Bu hafta başka bir şehri veya ülkeyi ziyaret etmek veya ziyaret etmek için davetiye alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status