Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Boğa burcu haftalık yorumunda hayatta en çok sevdiğiniz şeylere odaklanmak isteyeceksiniz ve hobileriniz için daha fazla zaman ayırabilir veya en çok sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Hafta ortası, şu an yapılması gereken şeylere odaklanıp yapılacaklar listenizi gözden geçirmeye çalışalım. Gezegen Venüs, Perşembe günü Neptün’ü olumlu bir şekilde vurguluyor ve daha yaratıcı ve karizmatik olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen saatlerinde ilişkilerinize, özellikle de ilişkinizdeki yeni ay ile birlikte Cumartesi günü aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilir, aranızdaki ilişkileri geliştirebilir, yeni ilişkiler kurabilir ve ortaklıklar kurabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda tanışacağınız insanlar ile ortak projeler yapabilir, hatta birlikte yeni dostluklar kurabilir, sosyal çevrenizi genişletme imkanı yakalayabilirsiniz. Haftanızı sorunların kalbine girmeye, hayata karşı ciddi bir yaklaşımda bulunmaya veya daha yoğun hissetmeye çalışarak sona erebilirsiniz.

Boğa için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Haftanın ilk günü hayatınızda çözüm gerektiren konular hakkında düşünerek artık bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Ya da ertelediğiniz bazı meseleler için bu haftanın başlangıcında ihtiyacınız olan enerjiye sahip olabilirsiniz. Özellikle iş hayatında kariyeriniz ile ilgili size fayda sağlayacak insanlar ile tanışarak, ortak görüşmeler yapabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren özel hayatınızdaki sorunları çözmeli, daha sabırlı olmalı ve bazı meseleleri alttan almalısınız. Her türlü huzursuzluktan kaçınmanız sizin için çok daha hayırlı olacak.

13 – 19 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

İlişkilerde, aile hayatı ve aşk hayatınızda çok güzel şeyler oluyor. Bazılarınız nişanlanabilir ya da evlilik kararı alabilirsiniz. Boğa burcu kadını evlilik teklifi alabilir veya ciddi bir ilişki başlangıcı olabilir. Bu arada sevdiklerinizi eleştirmenin yollarını aramayın ve daha önemli iş ve sağlık konularına odaklanın. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Bu hafta bazı sağlıklı alışkanlıklar kazanabilirsiniz. Sizin için çok önem arz eden işlerle uğraşmak enerjinizi artıracak. 13 Kasım ve 15 Kasım günleri arası yaşanacak bazı olaylar sonrasında kafanız karışabilir. Gerçeklerle hayaller arasında kalabilirsiniz. Daha gerçekçi olmak sizi zorlayabilir.  Arkadaşlarınız bu hafta size gereken desteği vermeyebilir veya gerçeği söylemekten çekinebilirler. Ardından 15-19 Kasım arası, iş endişelerinin özüne inmeli ve sağlık konularını ertelememelisiniz. Ayrıca, 16 ile 18 Kasım tarihleri arası, romantizm duygusu ağır basacak. Aşk hayatınızda toz pembe günler geçireceksiniz.

Boğa burcu 18.yeni ay ile birlikte evlilik, 7’nci güneş eviniz olan akrepte olacak. Bir kez daha ilişkilere odaklanarak yeni yollar açacaksınız. Büyük fırsatlar kaçınılmazdır. Duygularınızı umursadığınız kişilere ifade edebilirsiniz. İkili ilişkilerde küslükler sona erebilir. Herkesin mutlu olacağı kararlar alacaksınız. Bu hafta evlilik, nişan ve söz konuları gündeme gelebilir. Ya da yeni bir anlaşma yapabilirsiniz. Bekar olanlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Mevcut koşulların iyileştirilmesi ve duygusal bağların güçlendirilmesi için yeni planlar yapabilirsiniz.

18-21 Kasım arasında, Mars ve Pluton güç ve kontrol konularında mücadele etmekle birlikte, seyahat etmek, ego çatışmaları veya iş yerinde iktidar mücadeleleri yapmak için en iyi zaman olmayacak. Patronunuz ve diğer otorite figürleri ile iyi anlaşmanız ve baskı yapmamanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status