Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirlerinize odaklanıp, ilerleme planları üzerinde çalışabilir ve sahip olduğunuz fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, hedefleriniz ve hırslarınız önem kazanacak. Özellikle perşembe günü yaşam yolu sektöründe güneş tutulması ile kariyer ana odak noktanız olabilir. Uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, kendiniz için yeni hedefler belirleyebilir ve başarıya ulaşmak için ilerleme kaydedebilirsiniz. Venüs, Perşembe günü Satürn’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sizin daha motive ve daha disiplinli olmanıza yardımcı olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hedeflerinize ulaşmaya daha arzulu olabilirsiniz. Yaratıcı düşünerek, hayatınızda değişiklik yapmaya açık olabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ve Pazar günü Güneş balık burcuna giriyor. Önümüzdeki haftalarda olağandışı fikirler bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya bir sosyal grupta düşüncelerinizi paylaşabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve değişime açık olabilirsiniz. Haftayı merhametli ve yaratıcı hisler ile sona erdirebilirsiniz. Hafta sonu plan projeleriniz üzerine neler yapabileceğinizi düşünerek, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta beklenmedik bir şekilde planlarınızı veya toplantılarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız. Çoğu durumda, bunun nedeni gerçekleşmesi için daha fazla olanak veya uygun koşulların olmamasıdır. Bu hafta bir etkinliğe katılmanız gerekebilir. Ya da sizinle yaşamayan akrabalarınızla daha sık görüşmeler yapmanız gerekecek.

Hafta boyunca, bir çocuğun doğumuyla ilgili daha fazla haber öğreneceksiniz. Birinin hamilelik ya da doğum haberi gelebilir. Belki de bu olay sizden uzak bir yerde yaşayan tanıdık ya da sık sık iletişim kurmadığınız geçmişinizdeki insanlarla ilgili olabilir. Bu hafta, eylemlerinizde daha temkinli olmanız çok daha iyi olacaktır. Bu sayede kötü sonuçlar ortaya çıkarabilecek girişimlerden kendinizi koruyabilirsiniz. Belgeleri, kişisel postaları, fotoğrafları ve daha pek çok şeyi saklamak veya korumak sorun çıkarabilir.

Duygusal açıdan bu hafta hayal kırıklığı yaşayabilir veya arkadaşlığınızı kaybedebilirsiniz. Böyle bir olay şu anda her durumda beklenmedik olacak. Artık size ait olmayan veya hayatında zaman kaybetmiş bir şey tutmak için zamanınızı boşa harcamayın.  Hafta boyunca ailenizden bir kadınla ilgili ilginç bir olay yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda kıskançlıktan kaçının. Aşkınızdaki herhangi bir dış müdahale size zarar verebilir. Başkalarının dolduruşuna gelmeyin. Sadece kalbinizin sesini dinleyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status