Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirler aklınıza gelebilir. Çok daha disiplinli ve pratik olmak üzerine çalışabilir ve pratik bir bakış açısıyla uzun vadeli planlar üzerinde çaba gösterebilirsiniz. Büyük bir enerji ile ilerleme kaydetmeye çalışırken üzerinde çalıştığınız işlerde kısa vadeli başarılar da bu hafta elde edilebilir. Yeni girişimler yapma fırsatınız var. Özellikle hafta içi görüşmeler ve toplantılarda ön planda olabilirsiniz. Başkalarının dikkatini çekebilir ve bu sayede yeni fırsatların da kapısını aralayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, konfor bölgenizin dışına adım atacaksınız. Kendini biraz daha zorlayabilirsiniz. Yeni, farklı ve alışılmamış bir şeyler denemeye açık olabilirsiniz. Yeni ay, Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşiyor. Bu yeni ay değişimi kucaklamak, bağımsız veya yenilikçi olmak, yeni insanlarla tanışmak ve gelecekteki hayallerinizi gerçekleştirmek için iyi bir enerji sağlayabilir. Yeniliklerle dolu bir döneme adım atabilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü Oğlak burcuna giriyor. Daha iyimser hissedebilir ve hayatınızda başarı planları üzerinde çalışabilirsiniz. Dinlenmek, hayal gücünüzü kullanmak ya da güçlü bir sezgiye sahip olmak için zamana ihtiyacınız olabilir. Hafta sonu plan yapmak yerine evde zaman geçirebilirsiniz ve kafanızı dinleyerek, yeni haftaya hazırlık yaparak haftaya son verebilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en güzel günü Pazartesi olacak. Bu hafta başka bir şehir veya ülkeden biriyle görülebilirsiniz. Uzakta yaşayan insanlar veya kurumlarla ilgili problemleri çözme fırsatına sahip olacaksınız. Artık daha önce ertelediğiniz bir yolculuk yapabilirsiniz. Ya da şimdiye kadar var olan sıkıntılarınızı geride bırakacak kararlar alabilirsiniz.

Bu hafta evinize eşya satın alınabilir ya da kişisel ihtiyaçlarınız için bir satın alma işlemi ile mutlu olacaksınız. Bir mülk problemini çözebilir veya evinize, bahçenize tamir ve iyileştirmeler yapabilirsiniz. Çevrenizdeki güzellik ve konfor önemli bir faktör olacaktır.

Hafta içi büyük değişikliklerden sakının, çünkü duygusal olarak onlara hazır olmayacaksınız. Muhtemelen başka faktörler benzer eylemleri durduracaktır. Bu hafta mahkemede veya davada yer alanlarınız için zor bir hafta olacaktır. Aşk hayatınızda geçmişten gelen bir adamın görünüşü birçok anılarla sizi zorlayacaktır (bazıları hoş, ama diğerleri için değil).

Artık akrabalarınızla veya yakınlarınızdaki sevdiklerinizle ilgili hayalleriniz. Belki yakın çevrenize özel bir kutlama planı yapabilirsiniz. Bir araya gelme planları olabilir ve davetler de alabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın mutlu olması önceliğiniz olabilir. Ona sürpriz yapmayı planlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Mart Yorumu

Genel olarak, bu hafta sizin için başarılı ve üretken bir hafta olacaktır. Yetenekleriniz ön plana çıkacak. Yeterince şanslı olacaksınız ve sizin için en önemli şeyleri ayarlayabileceksiniz. Planlı olduğunuz sürece bu hafta her sorumluluğa rahatça yetişmeniz mümkün olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status