Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta tatil planı yapabilir ve tatil boyunca aile için ekstra gelir veya daha iyi bir mali sigorta kazanmanın yollarını arıyor olacaksınız. Kesinlikle bunu yapma fırsatına sahip olacaksınız, bu yüzden her şey sizin hırsınıza ve isteğinize bağlı olacaktır. Hafta boyunca, kariyeriniz, yeni bir pozisyon fırsatı ya da yeni bir faaliyetin tanıtımı, ek sorumluluklar ve daha fazlası ile ilgili bir konuşma yapacaksınız. Bir kurumun, firmanın veya organizasyonun temsilcisi olacak bir adamla bir toplantı veya temas kurmak mümkündür. Bu yedi gün içindeki davet edilmeyen olaylardan bazıları, kendi ailenizle veya aile üyelerinizle ilişkili olacaktır. Çoğu durumda, bu sürprizler para ile ilgili olacaktır.

Boğa burcu bu hafta sağlık gündemde olabilir ve bir erkeğin sağlığına dikkat etmeli ya da böyle bir kişinin zor bir yaşam durumunda yardım almanız gerekebilir. Bu hafta Boğa kadınları bir akraba ile ilgili neşeli anlar yaşayacaklar. Boğa erkekleri önemli kararlar almak veya değişiklikleri başlatmak için iyi bir haftaya sahip olacaklar.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya arkadaşlarınız ve ailenizle iyi bir tutum ve uyumlu ilişkiler getiriyor. Daha az endişeler, duygusal olarak dengeli ve rahat hissetmeniz gerektiği anlamına gelir. Son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorununu çözmek için inisiyatif almak için mükemmel zaman yapar. Bu, kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için de iyi bir zaman. Diğerleri özgüveninizi ve dengeli odaklarınızı hissedeceklerdir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2019 Yorumu

Perşembe’den Pazar gününe kadar, özellikle gayrimenkul, mücevher ve sanat eserlerinde bir ilişki kurmak ve uzun vadeli yatırımlar yapmak için idealdir. Tüm ilişkiler, mantıklı yaklaşımınız ve kararlı duygularınızdan yararlanabilir. Yeni bir aşk şu anda farklı bir yaş grubundan biriyle birlikte olabilir ve muhtemelen uzun süreli, ruh eşi birliği olacaktır. Mevcut ilişkiler daha yakın bağ ve istikrarın keyfine varacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status