Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirlerinize ve planlarınıza odaklanarak haftaya başlayabilir, yeni yılda yeni umutlarla yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilirsiniz. Pazartesi günü yengeç burcunda meydana gelecek dolunayla birlikte fikirlerinizi sıralayabilir ve planlayabilirsiniz. Aynı zamanda size yeni fırsatlar sunma olasılığı olan bazı kişilere odaklanabilirsiniz. Size yardımı dokunacak kişilerle aranız iyi olacak. Planlarınızı kesinleştirebilir ve üzerinde çalıştığınız şeyleri başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Fikirleriniz ile insanlar üzerinde daha güçlü bir etki bırakıyor olacaksınız. Hafta ortası, en iyi bildiğiniz yerlerde veya duygusal destek veren insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Venüs, Çarşamba günü Neptün’ü olumlu bir şekilde etkiliyor olacak. Bu sebeple çok daha yaratıcı ve sezgisel olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinizi daha çok eğlendirmeye ve hobileriniz için daha fazla zaman ayırmaya odaklanabilirsiniz. Özellikle Perşembe ve Cuma günü size keyif veren ve kafanızı rahatlatan işlere ve hobilere odaklanmak, daha sosyal olmak isteyebilirsiniz. Haftayı, daha üretken bir şekilde sonlandırıyor olacaksınız. Hafta sonu hayatınıza bir düzen kurmak üzerine aklınızda pek çok fikir olabilir.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta hareketleriniz ve kelimeleriniz bazı insanlar üzerinde hayal kırıklığı uğratacaktır. Tatiliniz sırasında ruh halinizi bozabilecek bir olay söz konusu olabilir. Bu yedi gün boyunca, herhangi bir kurnazlık, entrika veya karışıklıktan kaçının.

Kimseyi mağdur etmemeye çalışın ve özellikle de kendinize zarar vermekten kaçının. Bazı problemlerden bir çıkış yolu bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Hafta içi, yakınlardaki ve uzaktaki akrabalarla birlikte ailece çok güzel duygular katacak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazılarınız bir nişan, düğün ya da diğer önemli bir aile olayına katılacaktır.

Ayrıca BakınızBoğa Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu hafta harcamalarınızı gözden geçirerek ekonomik durumunuz hakkında bir plan yapabilirsiniz. Maddi yönden kontrollü olmak isteyeceksiniz. Yeni bir pozisyon, yeni iş veya yeni mesleki toplantı ile ilgili görüşmeler veya sunumlar mümkündür. Aşk hayatında ise çoğunuz, yanlış anlama, hatalar, yorumlar gibi durumları çözmeye çalışacaklar. Artık, sevgilinizin ya da eşinizin hatalarını görmezden gelmek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status