Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta kişisel veya profesyonel sıkıntılarınızı çözmede zorluk yaşayacağınız bir hafta olabilir. Bunun nedeni, kendi duygusal ve zihinsel durumunuzda olacaktır. Bazı olumsuz duygu ve duygusal durumların üstesinden gelmeniz zor olabilir. Bazı insanlar da makul çözümler bulmanın önünde bir engel teşkil edecektir. Bu hafta, evinizin dışındaki şeylere odaklanmaya istekli görünüyorsunuz. Bununla birlikte günlük bakım ve görevinizden kaçınmak ve yeni yerlerde yeni duyguları aramak isteyeceksiniz. Ancak, hemen hemen herkesin kendi evi veya mülkiyeti ile ilgili önemli bir sorunu olacaktır.

Boğa burcu bu hafta cesaretiniz olacak. Mevcut işinizden daha iyi bir iş için ayrılmanız tamamen size bağlı olacaktır. Genç bir adamla ilgili planlarınız varsa, bunların uygulanması bu hafta için sorunlu veya tamamen imkansız olacaktır. Evinizdeki çatışmalar çoğunlukla ailenizden bir kadınla ya da onun yüzünden olacaktır. Dilinizin keskinliği, bu hafta aceleyle konuşma eğiliminiz hoş olmayan bir durumun veya ayrılığın sebebidir. Genç boğa erkekleri fikirlerini terk etmek veya kesin olarak planlamak zorunda kalacaklar.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu Pazartesiden perşembeye kadar birisi sizi çok derinden hareket ettirecek ve yaşamınız üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Bir kader karşılaşması, yoğun bir duygusal bağlantı ile yeni bir ilişkiyle sonuçlanabilir. İşleri daha derin bir seviyede yaşama ihtiyacınız, yaşamın karanlık tarafının ve tabu alanlarının keşfine yol açabilir. Sezgilerine güven ve hayallerini yaz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe kadar aşk hayatınız Venüs retrosu nedeniyle normalden daha stresli olabilir. Son zamanlarda herhangi bir gerilim oluşması durumunda sabırlı olmanız gerekecektir. Beklentileriniz arasındaki farklar, herhangi bir memnuniyetsizliğin sebebi olabilir. Ama nasıl hissettiğinizle ilgilenerek daha fazla iletişim kuracaksınız, bu yüzden birisine ne kadar çok sevdiğini ya da özlediğini söylemelisiniz. Önceki bir sevgili yeniden ortaya çıkabilir ve bazı garipliklere neden olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status