Boğa Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında boğa burcu, muhtemelen karışık bir ay olarak kalacak. Orta düzeyde bir gelir akışı olabilir, ancak yine de meslekte veya işte kar elde edebilirsiniz. Ancak ailede barış olmayabilir. Ancak çocuklar çalışmalarda başarılı olabilir ve bu sizi mutlu edebilir. Küçük sağlık sorunlarınız olabilir, ancak bunlar yalnızca kısa ömürlü olabilir. Ancak babanız sağlıklı olabilir.

Bazı davranışlarınız diğerleriyle düşmanlık yaratabilir; yine de şerefiniz ve itibarınız yüksek kalacaktır. Hacca gidebilirsiniz, yurt dışı seyahatler önemli harcamalara neden olabilir. Hayatta bazı geçici engellerle de karşılaşabilirsiniz, oysa bir kaçının beklenmedik bir servet elde etme şansı da vardır. Bazılarınız yeni arkadaşlıklar geliştirebilir.

Boğa Burcu Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Eşinizle zevk aldığınız yakın ilişki sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Ama bir sebepten ötürü sevgilinizden de ayrılma şansı vardır. Bununla birlikte, eşinizle iyi bir uyum içinde olabilirsiniz, ancak aile anlaşmazlıklarını çözmek için sabır gerekir.

Finans: Parasal senaryo iyi görünüyor ve kazandığınız gelir tüm finansal taahhütlerinizi yerine getirmek için yeterli olabilir. Aile gereksinimlerini karşılamaya da öncelik verebilirsiniz ve bu, eşinizi ve çocuklarınızı tatmin edebilir.

Kariyer: Bu, kariyer ilerleme şansınızı artırmanız için doğru zaman olabilir. Çalışmanıza karşı gösterdiğiniz bağlılık, gerekli takdiri almanıza yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda size büyük bir tatmin sağlayabilir.

İş: Bu yalnızca ticaret faaliyetleri için ortalama bir süre olabilir. Bu, sınırlı çabalar gösterebileceğiniz, ancak önemli sonuçlar beklediğiniz zaman değildir. Ayrıca, yalnızca bu ay değil, yılın geri kalanında herhangi bir zamanda önemli ticari kararlar almamanız da tavsiye edilir.

Profesyoneller: Boğa burcu uzmanları gidişatı oldukça umut verici bulabilirler. Özgüvenle çalışmak, yüksek verimlilikle çalışmanıza yardımcı olabilir; Devam eden çabalarınız size istenen sonuçları verebilir.

Sağlık: Sağlık dikkat gerektirebilir. Vücudunuza yeterince dinlenin ve ayrıca düzenli meditasyon yapın. Bunlar, sisteminizi güçlendirebilir ve formda kalmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler eğitimde başarılı olacaklar. Zekanız ve kararlı çabalarınız çalışmalarınızda çok başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Bazılarınız hem akademide hem de sporda çok başarılı olabilir.

Şanslı tarihler: 1,4,5,6,18,19,27,28

Şanssız tarihler: 2,7,8,20,21,24,25,26

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status