Boğa Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında boğa burcu beklemedeki işleri tamamlamak ve bir yerden beklenen işin gelmesi için güçlü bir dönem olabilir. Net hareketleriniz uygun sonuçlar verecektir. Çabalarınız için büyük olasılıkla başarılı olabilecek yeni işler başlatabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeylerin satın alınması sizi memnun edecektir. Ancak, mal mülk alım satımında mülkünüzü satın almadan önce belgelerin tamamını kontrol edin. İletişiminiz, hareketlere hızlı yanıt vermek için destekleyici olacaktır. Bu ay daha fazla işle ilgili seyahatiniz olabilir. Büyüklere belli konularda saygısızlık etme riski olduğu için öfkenizi kontrol edin. Sağlığınız bu ay çok iyi olacak.

Eylül’de boğa burçları çoğunlukla özel hayatınızla ilgili zor seçimler yapıyor olacaksınız. Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan insanlarla ilgili planların uygulanmasında başarı elde edeceksiniz. Bu ay, bir çocuk veya genç ile ilgili önemli bir olay yaşayacaksınız. Bu ayda, gelecekteki annelikle ilgili bir haber veya olay veya bir kızın doğmasını bekleyiniz. Bir süre önce olmuş bir toplantı ya da konuşma, şimdi hayatınızda çok güzel bir şeyin temeli olacak. Bu ayda kader size doğru zamanda ve doğru yerde bir deneyim veya bir kişi yollayacaktır.

Bu ay birçoğunuz ortak ilgi alanları, kamu girişimleri ve olaylar hakkında kadınlarla ilginç iletişim kuracak. Bir finansal planda temkinli olun ve parasal krizden kaçının. Artık büyük miktarda para, kredi ve benzeri ile ilgili stresiniz olabilir. İstenmeyen para ile ilgili kayba dikkat edin. Eylül, özellikle belirli bir amacı olanlarınız için, seyahat için iyi bir ay olacaktır. Diğer yerlerden veya ülkelerden insanlarla ilgili ilginç kişiler ve özel etkinlikleriniz olacak.

Bu ay evinizde ve ailenizdeki sıkıntılar, evinizin dışındaki bir kişinin hareketlerinden kaynaklanacaktır. Kiracılar veya komşularla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Boğa kadınları harekete geçmeden önce daha mantıklı düşünmek zorunda kalacaklar. Boğa erkekleri geçmişlerine, hoş olmayan deneyimlerine veya çatışmalarına geri dönmekten kaçınmak için üzülecekler. Artık yeterli problemin var; dikkatini onlara ver.

Boğa Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İlişki cephesinde, bu ay evlilik telaşı içerisinde olabilirsiniz. Aşıklar eğlenceye ve iletişimine devam edecekler. Ayrıca sizi memnun edecek bazı hediye alışverişleri de olabilir. Çiftler normal evliliklerinde mutlu olacaklar. Ev işlerine özel ilgi duymaları eşlerini memnun edecektir. Eşinizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2019 Yorumu

Boğa Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, kariyer gelişiminiz için uygun bir ay olacaktır. Daha iyi ilerleme için çok çalışmanız gerekiyor. Değerli olduğunuzu kanıtlamak için bazı zorlu görevler alacaksınız. Her şeyi bir kerede yürütmek yerine işinizi bir defada tamamlayın. Tüm çabalarınız boşa gitmez.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status