Boğa Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında boğa burcu, Venüs bu ay burcundan 4. Evden geçiş yapmaktadır. Bu sadece Boğa doğumluların genel avantajına çalışmalıdır. Güveniniz ve neşeniz artabilir. Ayrıca annenizin bol sevgisini ve şefkatini de alabilirsiniz. Kardeşlerden kazançlar olabilir, oysa bazılarınız yeni araçlar satın alabilir.

Yeni seyahat ve geziler faydalı olabilir. Çabalarınız istenen sonuçları verebilirken, uzun süredir devam eden dileklerinizden bazıları yerine getirilebilir.

Öğrenciler ayrıca çalışmalarına daha fazla ilgi duyabilirler. Evli olanların eşleriyle samimi bir ilişki sürdürmeleri tavsiye edilir. Aile meselelerini halletme konusunda dikkatli olsaydın da yardımcı olurdu.

Bazı küçük fikir ayrılıkları da baba ile gelip gidebilir. Çocukların sağlığıyla ilgilenilmesi gerekebilir. Çabalarınızdan bazıları küçük sorunlar ve engellerle karşılaşabilir.

Boğa Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Sevgi gibi kalbin meseleleri de dikkatli bir şekilde ele alınmayı gerektirebilir. Aşıklar arasında küçük farklılıklar da ortaya çıkabilir, ancak bunlar yakında ortadan kalkabilir. Bu aşık olmanın doğru zamanı olmayabilir. Karı koca arasında da bazı anlaşmazlıklar gelişebilir, ancak bunlar yalnızca geçici olabilir. Bu nedenle, esnek ve birbirlerine karşı daha uyumlu olmaları gerekir. Ancak eşinizin isteklerini yerine getirebilirsiniz ve bu onu mutlu edebilir.

Para ve Kariyer: Mali durumunuz inişler ve çıkışlar görebilir. Fon eksikliği, bazılarınızı borç almaya bile zorlayabilir. Ancak uzun süredir banka kredisi arayanlar şimdi alabilirler. Size ödenmesi gereken herhangi bir ödeme varsa, bunu ayın ikinci yarısında alabilirsiniz.

Sağlık: Küçük hastalıklardan muzdarip olabilirsiniz, ancak bunlar yakında patlayabilir. Mide rahatsızlıkları ve ısı ile ilgili sorunlar için daha yüksek risk vardır. Ama lütfen kendi kendine ilaç verme; bunun yerine derhal tıbbi yardım isteyin.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,9,12,13,14,15,17,18,19,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,16,20,21,22,23,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status