Boğa Burcu Ekim 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ekim ayında boğa burcu beklemedeki işleri almak için güçlü bir dönem olabilir. Net hareketleriniz uygun sonuçlar verecektir. Çabalarınız için büyük olasılıkla başarılı olabilecek yeni işler başlatabilirsiniz. Mal mülk satın alınması sizi memnun edecektir. Ancak, mülkünüzü satın almadan önce belgelerin tamamını kontrol edin. İletişiminiz, davranışlara hızlı yanıt vermek için destekleyici olacaktır. Bu ay daha fazla işle ilgili seyahatiniz olabilir. Yaşlılara belli konularda saygısızlık etme riski olduğu için öfkenizi kontrol edin. Sağlığınız bu ay çok iyi olacak.

Ekim’de boğa burçları profesyonel olarak, işiniz için takdir alırsınız. Gelecekteki projeleri göz önünde bulundurmanız ve tüm çalışmalarınızda elinizden gelenin en iyisini vermeniz gerekiyor. Gereksinim duyduğunuz zaman yardımcı olacak meslektaşlarınızla samimi bir ilişki kurunuz. Dostluğun doğası, üstlerinizin ve astlarının ilgisini çekebilir.

Bu ay sağlık durumunuz iyi olacak. Daha iyi sağlık için besleyici bir diyet tüketin. Fiziksel egzersizler sizi aktif tutabilir. Duygularını kontrol et; meditasyon düşüncelerinizi kontrol etmenize ve odaklanmanızı artırmanıza yardımcı olabilir. Öğrenciler bu ay, çalışmalarına yansıyan neşeli bir ruh halinde olacaklar. Müfredatınızı zamanında tamamlayacaksınız. Ebeveynlerinizle sevgi dolu bir ilişkinin tadını çıkaracaksınız, bu da sizi mutlu edecek.

Boğa Burcu Ekim 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İlişki cephesinde, bu ay evlenmek ya da evlenme kararı almak için şansın var. Aşıklar eğlenceye ve iletişimine devam edecekler. Ayrıca sizi memnun edecek bazı hediye alışverişleri de olabilir. Çiftler normal evliliklerinde mutluluk olurlar. Ev işlerine özel ilgi duymaları duyarlı bir şekilde çalışacaktır. Eşinizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2019 Yorumu

Boğa Burcu Ekim 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, kariyer gelişiminiz için uygun bir ay olacaktır. Daha iyi ilerleme için çok çalışmanız gerekiyor. Değerli olduğunuzu kanıtlamak için bazı zorlu ödevler alacaksınız. Her şeyi bir kerede yürütmek yerine işinizi bir defada tamamlayın. Tüm çabalarınız ile tanınırsınız. Mali ihtiyaçlarınız bu ay yerine getirilecek. Ayrıca arkadaşlarınızdan mali yardım alabilirsiniz. Daha iyi getiri için güvenli yatırımlara para yatırmanın zamanı geldi. Rahatlıkla idare edebileceğiniz harcama normal görünüyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status