Boğa Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında boğa burçları bir hayli sorumluluklarının artacağı, iş ve aile hayatında her şeyin zamanla düzene gireceği, kendinizi psikolojik anlamda iyileştireceğiniz bir ay yaşayacaklar. Özellikle ilişkinizde bazı problemler artık gündeme gelmeyecek ve hayatınızdaki insana hak ettiği değeri artık verecek, ondan da beklediğiniz karşılığı alacaksınız. Aile hayatınızda huzur istiyorsunuz. Özellikle bekarsanız, anne ve babanız gibi bir yuvaya sahip olmak isteyebilirsiniz. Onlar gibi huya sahip bir insan ile evlenme hayallerin olabilir. Ev hayatında bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Geçtiğimiz 6 ayın yorgunluğunu Ekim ayında üzerinden atabileceksin. Kendine daha fazla zaman ayırma imkanın olacak.

Ekim ayının başlarında boğa burçları sosyal çevrelerinden önemli sürprizler ile karşılaşabilirler. Arkadaşlarınız ve aileniz ile fazlasıyla zaman geçireceksiniz. Ancak sevdiğiniz insanı ikinci planda bırakabilirsiniz. İlişkiler kopma noktasına gelebilir. İş hayatında ise, sorumluluklarınız azalmaya başlıyor. Daha rahat şartlar altında çalışmanın keyfini süreceksiniz. Özellikle arkadaşlarınız ayın ilk günlerinde birincil önceliğiniz olabilir. İş hayatında ortak projelerde yer alabilirsiniz. Bir süredir hukuksal anlamda uğraştığınız sorunlar varsa, güzel gelişmeler olabilir.

Ekim ayının ortalarında boğa burcu sevdikleri insanların tecrübelerinden faydalanarak geleceğe yönelik daha doğru kararlar alacaklar. Sevdiğiniz insanlar sizin ufkunuzu genişletecek önemli önerilerde bulunabilirler. 10 Ekim tarihinden sonra Jüpiter gezegeninin etkisi ile birlikte aile içi problemler bitiyor. Yakın zamanda gezip dolaşmak, birkaç günlüğüne tatil yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğin insan ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Evliysen, ailen ve çocuklarınla birlikte bazı etkinliklere davet edilebilirsin.

Ekim ayı sonlarına doğru aşk hayatında yaptığın hataları telafi etmek isteyeceksin. Sevdiğin insana karşı duyguların artabilir. Ya da aranızdaki güven sorunlarını aşabilirsiniz. Evli olan kişiler romantik organizasyonlara katılabilirler. Bu ay senin için aşk ayı olacak. Özellikle Ekim ayının son günlerinde boğa burcu aşkı tüm damarlarında hissedecek.

Boğa Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan boğalar Ekim ayında aşklarındaki ihtirastan keyif alacaklar. Ancak ilişkiden beklentilerini kendin de bilmediğin için karşı taraf bu durumdan pek de memnun olmayabilir. Onu elinde tutman zor olacak. Özellikle ayın ilk günlerinde sevdiğin insanı memnun etmekte güçlük çekebilirsiniz. Ayın sonlarına doğru ise kalbini tekrar kazanabileceksin. Son 6 aydır huzur arayan boğa burçları, aşk ve ilişkilerde huzuru sağlayacaklar. Kafanız daha rahat olacak. Sevdiğiniz insanın size güvenmemesi her ne kadar canınızı sıksa da, onu haklı bulacak ve ona yaptığınız hataları telafi etmek için gereken çabayı göstermek isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda artık bencil olmamalısınız.

Yalnız veya bekar olan boğa burçları henüz evlilik için kendilerini hazır hissetmeyecekler. Sizin bu ay önceliğiniz yeni bir ilişkiye başlamadan önce ona güvenmek olacak. Ve size fayda sağlayacak biri ile mantıklı bir ilişki isteyeceksiniz. Hem ilişki hem de iş ortaklığı yapabileceğiniz biri ile bu ay yakınlaşmanız söz konusu olabilir.

Evli olan boğa burçları için Ekim ayında aile hayatları birincil öncelikleri olacak. Aile içi problemlerin bitmesi, anlaşmazlıkların sona ermesi için hep siz bir adım atacaksınız. Ekim ayının ortalarına doğru aile hayatında her şey normale dönebilir. Ancak eşiniz sizden daha fazla ilgi bekleyecek. Bu ay ona duyduğunuz aşkı ispatlamanız gerekebilir. Geçtiğimiz aylarda eşinizi çok ihmal etmiş olabilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Boğa burçları Ekim ayı iş ve kariyer alanında sorumluluklar tam azaldı derken bir anda artabilir. Aylardır büyük çaba gösterdiğiniz mesleki yaşantınızda artık bir şeyleri sonlandırmak için çok geç olduğunun farkındasınız. Bunun için de iş hayatında bakış açınızı değiştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İş ve kariyer alanında düzeninizi tam anlamı ile sağlamış olacaksınız. Bu aya kadar yaşadığınız stresler sizi yıpratmış olabilir. Ancak bu ay beyin yorgunluğunuz azalmaya başlayacak. O tükenmişlik hissiniz ortadan kalkacak. İş ortamında anlaşmakta güçlük çekeceğiniz birileri olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızın bazı davranışlarına tepki vermeniz olası olacak.

Ekim 2017’de boğa burcu parasal konularda şansını denemek isteyebilir. Özellikle yeni bir proje, yatırım ya da girişim hayaliniz varsa, bunu gerçekleştirmek için bu ayın son günlerini bekleyebilirsiniz. Kariyer alanında yaptığınız atılımlardan çok iyi sonuçlar alacaksınız.

Boğa Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

2017 Ekim ayında boğa burçları sağlık yönünden çok dikkatli olmalılar. Kötü alışkanlıklarınız yüzünden bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle abur cubur yemek ve stres yüzünden aşırı yemek kilo problemlerini ortaya çıkaracak. Sindirim problemleri de olabilir. Ekim ayında sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status