Boğa Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında boğa burcu, özellikle bu ay sevgileri, kariyerleri ve mali durumları açısından gelişme yaşayacaklar. 2020 Aralık ortası boyunca Güneş’in konumu sizin üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Pandora’nın kutusundan çıkabilecek herhangi bir olumsuz yön bile, kaderinizde sakladığınız şeye göre, bu ay ve önümüzdeki aylarda sizin tarafınızdan düzeltilebilir. Hatta bazılarınız artık her şeyi düzeltebileceğinizi bile hissedebilir! Genel olarak, birçoğunuz bu dönemde içsel gücünüzü fark edebilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler: Sevgi gibi kalp meseleleri, Venüs’ün olumlu etkisi nedeniyle şu anda zirvede olabilir. Tutkunuz, jestleriniz ve olumlu tutumunuzla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Bazılarınız partnerinize daha çekici görünmek için çok çalışabilir. Dördüncü Evin Efendisi olan Güneş, Aralık ayının ilk yarısında 7. Evde olacak ve bu, ilgi odağının eşinizin üzerinde olabileceği ve onunla olan anlayışınızın güçlenebileceği anlamına gelebilir.

Finans: Ay’ın yerleştirilmesi, ‘cebiniz’ ile ilgili olarak daha iyiye yönelik bazı değişiklikler getirebilir. Yatırımlarınızda istikrarlı bir büyüme bulabilirsiniz, ancak yine de özellikle büyük yatırımlar açısından risk almaktan kaçınıyorsunuz. Venüs Gezegeni 11 Aralık’a kadar Terazi’de ve ardından 7. Eviniz olan Akrep’te olacak ve bu da mali durumunuzda bazı olumlu gelişmeler sağlayabilir.

Bakınız: Boğa 2021 Yorumu

Kariyer: Zaman, çalışanlar için iyi görünüyor. İşiniz için patronunuz tarafından tanınabilir ve daha iyisini yapmak için motive olabilirsiniz. İş seyahatleri de iyi sonuçlar verebilir. Mesleğin sorumlusu olan gezegen Satürn, bu ay nimet veren Jüpiter ile birlikte kader Evinizde. Bu, kariyerinizin yeni zirvelere ulaşması için kapıları açabilir.

İş: Bu, özellikle ortaklık işletmeleri için faydalı bir zaman olabilir. Ağ oluşturmak ve iş ortakları ve potansiyel müşteriler bulmak için şimdi seyahat ederseniz başarı size gelebilir. Mars, Aralık ayı sonuna kadar Balık burcunda olacak ve Aralık ayının ilk üç haftasında ortaklıklar yoluyla büyüme ve kazançlar bekleyebilirsiniz.

Profesyoneller: Boğa burcu uzmanları, özellikle herhangi bir yaratıcı alanda iseler, çalışmalarında iyi bir büyüme görmeyi umabilirler. Kıdemlileriniz ve meslektaşlarınız da bu sefer size destek olabilir. Kazançların Efendisi Jüpiter, çalışma ortamı ve üst düzey yetkililer sayesinde ani kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir. Hatta bazılarınız bu yıl profesyonel hayatınızla ilgili hoş sürprizler bile bekleyebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız iyi görünüyor ve önemli sorunlar öngörülmüyor. Ancak hiçbir durumda fazla strese girmemeye çalışın. Uygun bir diyet yapmak, Yoga ve egzersiz yapmak formda kalmanıza yardımcı olabilir. Aralık ayının ilk haftasında Terazi burcundaki Venüs üreme organlarıyla ilgili bazı rahatsızlıklara neden olabilir, bu nedenle lütfen şehvetli aktivitelere çok fazla düşmemeye dikkat edin.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı oldukça zor bulabilirler. Durum, akıntıya karşı yüzmek gibi olabilir ve ılımlı sonuçlar elde etmek için bile çabayı iki katına çıkarmanız gerekebilir. Merkür ve Satürn eğitim arayışlarınızdan sorumludur. Merkür, okula giden öğrenciler için işlerin uygun olması gereken ayın ilk yarısında Akrep’te olacak. Buna karşılık, Merkür Yay burcundayken ikinci yarı biraz zor olabilir. Ancak, yüksek öğrenim gezegeni Satürn Jüpiter ile birlikte olacak ve bu nedenle tüm kaosun ortasında bile, iyi yönlendirilebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status