Boğa Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında boğa burcu belirsizlik ve stres ayı olabilir. Gecikmeler olabilir ve hedefleri karşılamak ve sonuçlara ulaşmak için bazı sıkı çalışmalar yapmanız gerekebilir. Bu nedenle, söz ve davranışlarında kesin olmanız gerekir. Aceleci kişisel veya profesyonel kararlar almamak ve uzlaşmaya hazır olmak lazım. Ancak, doğası gereği boğa burçları cesurlar ve bu özellik onların güvenini sürdürebilir ve onları zor zamanlar boyunca cesaretli yapabilir. Bazıları kısa süreli görevlerde veya projelerde yurtdışında çalışma fırsatına sahip olabilir ve bu durum yabancı topraklar kendi seçimlerinde memnuniyet ve keyif verebilir. Sağlık normal olabilir, ancak yine de, bazı küçük sorunlar için tıbbi tavsiye almak için bazı gerekli olabilir.

Aralık’ta boğa burçları karmaşık bir ilişkiye sahip olduğunuz veya düşmanlarınız olabilecek kişileri etkileyen dedikoduya veya entrikaya daha fazla dikkat edin. Tüm duyduğunuz bilgilerin bir yalan olduğunu öğrenebilirsiniz. Her şeyden etkilenmeyin ve aceleci sonuçlar çıkarmak için acele etmeyin. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğan insanlardan alacağınız haberleri daha dikkatli bir şekilde kontrol edin. Bu ay beklenmedik bir şekilde, işten ya da okuldan iki ya da daha fazla gün için okula devamsızlık nedenleri olacaktır. Yılbaşı tatilleriyle ilgili işinizde olumsuz veya bir tür ceza olarak kabul edeceğiniz değişiklikler olabilir.

Bu ay mali planda, masraflarınız sadece ay sonuna değil, diğer beklenmedik olaylara da, normalden daha fazla olacaktır. Mali işlerinizde önemli bir rol Aslan, Yay burcu veya Koç burcu altında doğmuş akrabalarınızdan bir kişi tarafından oynanacaktır. Bu ay, Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğan genç bir kadını içeren duygusal bir başarısızlık veya başka bir üzücü olayı yaşayacaksınız. Aralık ayında, bir erkek ya da genç bir erkekle bir araya gelme fırsatınız olacak ya da evinizde böyle bir kişiyle tanışacaksınız.

Aralık ayında seyahat planlarında gecikmeler veya değişiklikler gerçekleşecek. Bir yolculuğa çıkarsanız, beklenmedik durumlar için hazır olun. Genç Boğa kadınları büyük olasılıkla Aralık ayı için planlarını fark etmeyecek ve bu onların ruh halini kesinlikle etkileyecek. Genç Boğa erkekleri yaşadıkları evle bağlantılı büyük bir plana sahip olabilirler.

Boğa Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Boğa burçlarının aşk hayatı şimdi iyi olması bekleniyor. Bazıları ilişkilerini evlilik bağı olarak ilerletmeye çalışabilir, ancak bu hemen gerçekleşmeyebilir. Ancak fikir ve planlarına sadık kalmaları ve başkalarının fikirleri veya durumun talepleri tarafından yanılmaması tavsiye edilir. Evliler, ev işleriyle ilgilenmelerine rağmen, samimi ve dostça bir ilişkinin tadını çıkarabilirler.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2019 Yorumu

Boğa Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay boğa burçları prestijli projelere bilinçli bir şekilde bazı masraflar yükleyebilirler, ama aceleci olmamaları ve bazı gereksiz harcamalarda bulunmamaları ya da bazı ani düşüncelerden vazgeçmeleri ve riskli yatırımlar yapmamaları daha iyi olur. Ancak, şu anda mantıklı bir şekilde yatırım yapabilmelidirler. İşyerinde gerilime neden olan karışıklık olasılıkları vardır ve bu nedenle, hassas ve önemli görevleri ele alma konusunda daha fazla özen gösterebilirler. Yanlış anlaşılabileceği için iş arkadaşları ile çok açık fikirli olmamak iyi olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status