Boğa Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında boğa burcu iş hayatında önemli bir süreç geçirecek. 9 Aralık‘ta Mars su grubu olan Akrep burcuna giriyor. Partneriniz ile birlikte uyumlu bir enerji sağlayacaksınız. Size yardım edebilir, neşelendirebilir veya biraz destek sağlayabilir. Yeni insanlarla tanışabilir ve yeni ilişkiler kurabilir, fikir ayrılıklarınız olan kişilerle uzlaşmaya varabilir ve adil fikirli olabilirsiniz. Başkaları için bazen kendinizden daha fazla ödün vermeniz gerekecek. Bekarsanız, bir ilişki içerisinde olmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz varsa, bu ay ilişkinizi bir öncelik haline getirebilirsiniz.

1 Aralıkta, Venüs ateş burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, aşırı yoğun duygularla mücadele edebilirsiniz. Çabuk sinirlenebilir ve daha kolay kestirip atabilir ve kötü ruh halinde olabilirsiniz. Ruh halinizi iyileştirmek ve karamsar durumdan çıkmak, daha pozitif olmak için uğraşmanız gerekebilir. Her şeye karşı daha takıntılı olabilirsiniz. Daha sakin ve kararlı adımlar atmaya çalışmalısınız. İçinizde tuttuğunuz, gizlediğiniz bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu konuyu çözüp aydınlığa kavuşturmanız gerekiyor. Bu sayede iç huzuru sağlamanız mümkün olacak ve endişeleriniz sona erecek.

19 Aralık günü Satürn, toprak grubu olan oğlak burcuna giriyor ve Yay burcunda gerileme oluyor. Oğlak’ta 2020 yılına kadar kalıyor ve bu geçiş, büyük fikirlerinizi, başarı basamaklarını tırmanma ve araştırma planlarınız üzerine yoğunlaşmanızı sağlayacak. Uzun vadeli planlar üzerine düşünmeniz gerekebilir. Hayatınızdaki sınırlamaların ve baskının daha fazla farkına varabilirsiniz. Fakat büyük resme baktığınızda gerçekleri görecek, bazı şeyler için gayret etmeniz gerektiğini anlayacak, bir şeylerden ders çıkaracaksınız. Doğru şeyleri yaparak doğru yöne giderseniz, kendinizi Satürn Kova’ya geçtiğinde yukarı doğru bir yörüngeye oturtabilirsiniz.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs 25 Aralık tarihinde Oğlak burcunda onlara katılıyor. Bu enerjiyi çabucak hissetmeye başlayabilirsiniz. İlerleme, başarı ve öğrenme isteğiniz olacak. Yeni deneyimler ve büyük fikirler üzerine yoğunlaşabilir ve yaşam hakkında iyimser olabilirsiniz. Ancak doğru yolu seçebilmeniz için daha gerçekçi olduğunuzdan emin olmalısınız.

Boğa Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

9 Aralık ve 10 Aralık tarihlerinde aşk hayatınız ve ilişkilerde sürpriz gelişmeler olabilir. Özellikle bu tarihlerde hayatınıza biri girebilir, ya da ilişkinizde yeni kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

3 Aralık, 4 Aralık, 30 Aralık ve 31 Aralık tarihlerinde iş hayatında çok güzel fırsatlar yakalayabilir, son derece mutlu edici haberler alabilirsiniz. Bu ay uzun vadeli iş planlarınız üzerine yoğun bir şekilde düşünmeli ve programlı bir şekilde çalışmaya gayret etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status