Boğa Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında boğa burcu, genel olarak olumlu ve olumlu olmayan sonuçların bir kombinasyonu olabilir. Gelir akışı ortalama olabilir. Bazı eylemleriniz başkalarını rahatsız edebilir. Ailede barış olmayabilir, oysa bazı küçük rahatsızlıklarınız da olabilir. Dış istasyon seyahatleri ağır masraflara neden olabilir. Genellikle bazı engeller veya diğerleri de olabilir, ancak bunlar kısa sürede ortadan kalkabilir. Bununla birlikte, işletme kâr sağlayabilir. Çocuklar çalışmalarda iyi yapabilir ve bu size neşe verebilir. Ayrıca bazı düşmeler veya şanslı molalar için şans var. Toplumda şeref ve saygı kazanabilirsiniz. Bazılarınız hac ziyaretine çıkabilir.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatı size mutluluk verebilir. Ancak, sevgi ile ilgili konularda dengeli bir zihin çerçevesi ile uğraşmanız gerekebilir. Aile sorunlarının çözümünde de sabra ihtiyacınız olabilir. Bununla birlikte, eşinizle iyi bir ilişki kurabilirsiniz.

Finans: Bu genel olarak ekonomik olarak sizin için hoş bir ay olmalı. Düzenli bir gelir elde edebilirsiniz ve bu, tüm parasal taahhütlerinizi yerine getirmek için yeterli olmalıdır.

Kariyer: Çalışanlar tanıtım fırsatları elde edebilirler. İşyerinde sergilediğiniz özveri, ofisten uygun bir şekilde tanınmanıza yardımcı olabilir. Ancak işyerindeki davranışınız bazı insanları yanlış tarafa sürtüp düşmana dönüştürebilir. Lütfen dikkatli olun.

İş dünyası: Ticaret faaliyetleri yalnızca ılımlı olabilir, bu nedenle şu anda önemli sonuçlar beklememek daha iyi olacaktır. Aceleyle ilgili ticari kararlar almamanız da tavsiye edilir.

Profesyoneller: Boğa profesyonelleri işte gecikmelerle karşılaşabilirler, ancak gereksiz yere bu durumdan rahatsız olmalarına gerek yoktur. Eylemlerinizi planlamaya çalışın, zamanlamayı ve koşulları dikkatli bir şekilde değerlendirin. Bu, mükemmel performansla çıkmanıza ve beklenen sonuçları almanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Sağlık dikkat gerektirebilir. Yeterince dinlenin ve bu birçok fiziksel rahatsızlıktan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Günlük meditasyon da kondisyonunuzu geliştirmeye yardımcı olabilir.

Öğrenci: Öğrenciler eğitimde belirgin ilerleme kaydedebilirler. Zekanız ön plana çıkabilir ve sıkı çalışma ile birleşebilir; bu size etkileyici sonuçlar verebilir. Öğretmenler ve ebeveynler de destekleyici olabilir.

Şanslı tarihleri: 3,4,8,9,22,23,30,31

Şanssız tarihler: 1,2,10,11,12,24,25,28,29

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status