Boğa Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında boğa burcu pek çok davete katılmanız gerekebilir, sosyal bir ay sizi bekliyor olacak. Hatta çocuklarla ve torunlarla ilgili daha fazla nişan, toplantı veya önemli etkinliklerle dolu zamana dönüşecektir. Şimdi bir çocuğun doğumu veya uzun zamandır beklenen hamilelik ile ilgili haberlerden şaşırabilirsiniz veya memnun olabilirsiniz. Haneye bebek gelebilir. Ağustos en güçlü ayınız olmayacak, ama hayatınızdaki gereksiz şeyleri veya ilişkileri temizlemek için kesinlikle iyi bir zaman olacaktır. Hırsızlığa karşı dikkatli olun. Yine kişisel dijital verilerinizi de yedekleyin, yoksa kayıplar olabilir. Başkası kendi yararına sizi kullanmak isteyebilir. Kişisel ya da iş bilgilerinizi iyi koruyun. Ağustos ayında, çoğu boğa burcu seyahat edecek ve çoğu durumda sorunlar önceden düzenlenecektir.

Ağustos’ta boğa burçları iş ya da başka sebeplerle yolcuklar olabilir. Tüm yolculuklar eğlence amaçlı değil. Birçoğu iş için ya da aile nedenleriyle seyahat edecek. Şimdi kişisel ilişkileriniz hakkında birçok ilginç ve faydalı bilgi bekliyoruz. Dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla iletişiminiz çok daha dinamik olacaktır. Önemli kişisel veya ticari etkinlikleri tartışacak, gelecekteki toplantıları veya diğer ortak planları tartışacaksınız.

Bu ay, çeşitli anlar içinde, bu yılın sonunda belki de daha da ileriye dönük gelişim ufkunuzu gösterecek bir ay olacak. Bu ay yapacağınız şeyler yıl sonunda size fayda sağlayabilir. Ağustos, kişisel deneyimlerinizle ilgili birkaç unutulmaz anı bırakabilir. İşinizdeki veya ailenizdeki belirli etkinlikleri geride bırakacaksınız. Bu ay, büyük olasılıkla aile çevrenizden gelecek 35 yaş üstü bir adamın hayatındaki önemli bir olay sizi etkileyecek.

Bu ay ruh halin üzerinde karışık bir etkisi olacaktır. Sürekli kendini geliştirecek ve başkalarını gözlemleyerek öğreneceksin. Yeni fikirler geliştirir ve bunları pratikte uygulamaya çalışırsınız. Ancak, zor durumlardan geçebileceğinden, güven düzeyinizi yükseltmelisiniz. Spekülasyon kayıplara neden olabilir; bundan kaçınmak gerekir. İyi becerilere sahip olmanıza rağmen, kararsızlığınız doğru bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmayabilir. Kararsız olabilir ve sorunlarınızla savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Eşinizle iletişiminizde dikkatli olun. Bazen, küçük sorunlar patlayabilir ve durumları düzeltmek için zamanınız olmayabilir. Sağlık durumunuz bu ay destekleyici olmayabilir.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk ilişkinizi geliştirmek için hareketlerinizi sabırla sürdürecek bir ay olacak. Sakin ve ılımlı olmanız gerekiyor. Çabalarınız beklentinize ulaşacak, ancak yoğun çaba sarf edeceksiniz. Eşiniz ile aile yaşamında fikir ayrılığı olabilir. Aşk konularında olgun kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, mali durumunuz tatmin edici olmayabilir ve bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya akrabalarınız ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size destek olur. Masraflarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Sağlığa yönelik harcamalar da olabilir. Bu ay, sadece kariyerinizde kademeli bir iyileşme olabilir. Mesleğinde istenen pozisyonu elde etmek için çok çalışmanız gerekir. Bazen sonuç almak zor olabilir ve zihinsel strese neden olabilir. Ayrıca meslekte fazladan iş bulabilirsin; bu nedenle, tüm görevlerinizi zamanında dikkatli bir şekilde tamamlamalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status