Boğa Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’de boğa burcunu neler bekliyor? Boğa burcunda bu yıl unutulmaz bir yıl olacaktır. Çabalarınızda benzersiz bir tarzınız olacak. Önemli konularda beklenen sonuçların elde edilmesinde birkaç gecikme olabilir, ancak Jüpiter’in etkisi sizi kurtarır. Satürnün 8.evinde olması ve Ay burcunuzun 7.evinde olması Jüpiter’in tamamen zararsız ve doğrudan boğa yönünde olmasını sağlar. Bu garip yerleştirme, tüm işlerinizde sonuca ulaşma ve zorlukları aşmayı sağlayacaktır. 2019, kişisel bir hedef belirleme yılıdır ve bu yıl sonuna kadar olabilir. Kendi kendini geliştirmenin bir programı üzerinde çalışanlar için, bu yıl normalden daha fazla sayıda yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz.

2019 yılında boğa burcu bitmemiş tüm işler birbiri ardına tamamlanacak. Uzun süren bir görev, herhangi bir gecikme olmadan aniden onaylanır veya sonuçlandırılır. Ara sıra bazı aksiliklerle karşılaşsanız da, zorlu bir mücadele sunabilirsiniz. Özgüveniniz eksik olabilir. Yıl boyunca iyi arkadaşlarla çevrili olursunuz. 2019, Mayıs ayından Eylül ayına kadar, yoğun çaba harcayacağınız bir yıl ve ödülünü alacaksınız. Nisan ayında başlayıp Haziran ayına kadar devam etmekle birlikte, hayatınızın finansal alanındaki değişiklikler olacak.

Boğa Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Bu yıl, mesleğinizde bir güvensizlik duygusu hissedebilirsiniz. İş dünyasında da durgunluk olabilir. Günlük kazançlardan memnun olsanız da, beklenen büyüme daha az olacaktır. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında, önemli miktarda kar elde edeceksiniz. Başkalarına sorumluluk vermek yerine sıkı çalışmanıza güvenin. Her zaman iş işlemlerinize dikkat edin. İş yerinde dakiklik önemli olacak. Acil yardım talebiniz bir endişe konusu olabilir.

Ofiste tartışmalı konuşmalara katılmamaya çalışın. Yılın ilk yarısında iş etiğini olabildiğince koruyun. Size gelen sorumlulukları azaltmayın. Mevcut işiniz üzerinizde sıkı bir şekilde çalışmaktan vazgeçmeyin. İşi olmayanların işe almada gecikme riski var. Gecikme sebebi açıklanmayabilir. Yıl sonuna doğru başarı olabilir.

Ödemelerde gecikmeler olabilir ve ailenize, arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza verdiğiniz borcu geri almak için daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Netleştirmek için borçlarınız varsa, bilinmeyen kaynaklardan para alacaksınız. Bilinmeyen yüzlere borç vermekten kaçının; kumar oynamaktan kaçının. Arazi ya da mülke yatırım yapmak iyi bir fikir olur. Para tasarrufu için her ayın başında ev giderlerini belirleyin. Haziran ayından sonra ortaya çıkabilecek gereksinimleri karşılamak için yılın başında paradan tasarruf edin. Mali konulardaki yaşlıların tavsiyesini almak tavsiye edilir. Gereksiz harcamalardan kaçınılmalıdır. Önemli olmayan harcamalardan kaçınmak için yıllık planlara yatırım yapabilirsiniz.

Bu yıl, iyi notlar almak için eğitime daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Tembellik ve dikkat dağıtıcı konsantrasyonunuzu parçalayabilir. Ebeveynlere ve yaşlılara bunu göz önünde bulundurmaları ve çocuklarına çalışmalar için iyi bir ortam sunmaları önerilir. Bu fırsatı değerlendirmek için çalışmalarınızda uzmanlaşmanız tavsiye edilir.

Boğa Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Depresyondan kurtulmak için ailenizle veya arkadaşlarınızla takılın. Bu yıl telaşlı etkinliklerden ara vermek ve vücudunuza biraz rahatlık sunmak için iyi bir zaman. Aşırı yorucu aktivitelerden kaçının. Nefes egzersizleri uygulamak ve meditasyon yapmak sizi rahatlatabilir. Doğanın güzelliğini gözlemleyin. Geçmiş işleriniz etrafında dönen öfke, stres ve düşüncelerden uzak durun. Aşırı baharatlı yiyecekler almayın. Karın alt kısmında idrar yolu enfeksiyonu veya rahatsızlığı olabilir. Sağlığınızı korumak için çok miktarda sıvı tüketin. Kalabalık alanlardan uzak durun. Zihninizi yönlendirmek için iyi müzik dinleyin. Dikkatli araba kullanın.

Boğa Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Bu yıl ilişki ile ilgili konularda hoşgörü ve inanç sergilemeniz gerekiyor. İlişkilerde bazı şeylerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için acele etmekten kaçının. Beklenmeyen ayrılıklar olabilir ve aşk hayatında çıkmaza girebilirsiniz. Sorunların sabırla üstesinden gelmek, herhangi bir sorun yaşamadan işleri yönetmeyi kolaylaştırabilir. Sevgilinizin ailenize karşı iyi bir yakınlığı olacaktır. Aileniz de eşinizi onaylayacaktır. Evli çiftler arasında iyi bir anlayış olur. Ancak yanlış yorumlamalardan dolayı aniden çok büyük bir ayrılık olabilir. Güven ve kabul, ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Boğa Burcu Ocak 2019 Yorumu

Ocak ayında baskıdan uzak kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Bağımsızlığa ihtiyaç duyuyorsunuz ve dünyaya benzersiz olduğunuzu göstermek istiyorsunuz. Çok havalı olabilirsiniz. Sadece çevrenizdeki herkesin programla birlikte gittiğini düşünerek kendinizi kandırmayın. Çok fazla hayal kurabilirsiniz, bu ay beklentiler yüksek olur. Mutlu Yıllar!

Boğa Burcu Şubat 2019 Yorumu

Bazılarınız için iyi haberler geliyor. Kariyer artışı ve büyük bir olayla karşılaşmayı sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Muhtemelen, annenizin yapmamanızı söylediği şeyleri yapmak için bağımsızlığınızı bir kenara bırakabilir, ailenizin isteklerine de öncelik verebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı tepkili olmamanızda fayda var. Mutlu sevgililer günü!

Boğa Burcu Mart 2019 Yorumu

Bu ay sizin için güzel ve kolay olmalı. Bu ayın başında birkaç iyi şans günü bekleyebilirsiniz. Bundan sonra, muhtemelen çoğunuz sadece biraz zaman geçirmek isteyeceksiniz, tüm gün boyunca müzik dinleyerek ve konforlu, sağlıklı yemek yiyerek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Bazılarınızın hayatınıza dair ani iç görüleriniz olabilir, ancak bunu görmezden gelirseniz, kendi kendine gider. Bazı şikayetleriniz olabilir.

Boğa Burcu Nisan 2019 Yorumu

Bu ay stresli olabilirsin ama başkalarının eğlencesini kötü bir tavırla mahvetmemeye çalışın. Muhtemelen odanıza kapanmak, birkaç çikolata yemek ve kendiniz için üzülmek gibi duygular hissedeceksiniz. Bu sizin için bir değişim zamanıdır ve bazı şeyler geçmişte kalmalıdır.

Boğa Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Hala bazı kötü anılardan kurtulmak gibi hissediyor olabilirsiniz. Bu, hayatınızı cehenneme çeviren çevrenizdeki zehirli insanlardan bazılarını uzak tutmak anlamına gelebilir. Bu insanlardan biri senin patronun olursa, o zaman kariyer yönünü değiştirmeyi düşünebilirsin. Kendi bağımsız çizginizi öne sürmeden önce, bir şeyler düşünmek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

Boğa Burcu Haziran 2019 Yorumu

Bazı şanslı boğalar muhteşem bir ay geçirecek! Başarının tadını çıkaracaksınız. Geri kalanınız sadece hayatın akışına uymanız gerekecek, ki bu da sizin için çok perişan görünmediği için yapmak çok zor olmamalı. Bu ay başkaları ile iletişim kurmaya hazırlan. Zihniniz çok aktif ve bu yüzden fikirlerinizi ortaya çıkarmak için iyi bir zaman olacaktır. Yaz mevsimi başladığında, aşk havasında olabilirsiniz.

Boğa Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Birçoğunuz, esas olarak boğa burcu yükselenleri, görünüşte bir değişiklik arz edebilir. Dış görünüşünüze bu ay çok fazla önem verebilirsiniz. Ayın ilk haftası boyunca, bazılarınız işe geldiğinde ve zor problemleri çözerken avantaj elde edeceksiniz. Ama dinlenmek için biraz zaman ayırın! Ayın ilerleyen günlerinde, muhtemelen bir kariyer artışıyla ilgili iyi haberler bekleyebilirsiniz. Sadece sinsi bir ruh haline gelmeyin ve yanlış kişiyi kızdırmayın!

Boğa Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Kariyerinizi bir erkek ya da otorite figürü yardımıyla ilerletebilirsiniz. Gerçekten istemiyorsan, zorlamaya gerek yok! Gerginlik olabilir ve iş hayatında tahammülünüz az olabilir. Bu ay bazı konularsa yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Endişe etmeyin, ay sonuna kadar her şey şeftali olmalı!

Boğa Burcu Eylül 2019 Yorumu

Görünümünüzü ayın başında değiştirmek isteyebilirsiniz, sadece gerçekten tuhaf görünmemenize dikkat edin. Birçoğunuz şaşırtıcı bir kaynaktan bazı kariyer yardımlarını bekleyebilir. Bir erkek, bir öğretmen olabilir. Bu ay yeni girişimlerin avantajları olacak. İşler o kadar düzgün bir şekilde çalışabilir ki, bazı kişilerin sizin lehinize düzenleyip düzenlemediğini merak edeceksiniz.

Boğa Burcu Ekim 2019 Yorumu

Bu ay çoğunuz için işler iyi olmalı. Ayın sonuna doğru önemli biriyle çatışabileceğiniz birkaç gün var. Genelde sadık kaldığında ağzını kapalı tutmakta gayet iyisin, sadece bu zamanlardan biri olduğundan emin ol! Kariyer alanında bu ay ortasına kadar işler iyi gidiyor. Koç burcunun yakınında doğanların önünde iç zorluklar olabilir.

Boğa Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bu ay pek çok şey net olacak ama sonra yalanlar ile uğraşabilirsiniz. Ayın ilk yarısı veya ikinci yarısı, doğduğun ayın gününe bağlı olarak gerçekten çok zor olabilir. Çoğunuz en az bir önemli ilişkide sorun yaşayacaksınız. Eğer işler yüzleşirse yanlış kişiyi kızdırabilirsin. Ailenizle uzlaşmanız gereken konular olabilir.

Boğa Burcu Aralık 2019 Yorumu

Ayın başlangıcı, çoğunuz için oldukça keyifsiz olabilir. Ortaklıklar, eski ya da otorite figürü ile kötü sahneler ve hayatınızda önemli bir kişi ile çirkin bir olay ile ilgili sorun, sabırsızlıkla beklediğiniz şeylerden sadece birkaçıdır. Bazılarınız da kimsenin senden hoşlanmadığı hissine kapılabilir. Daha sonra pişman olacağınız bir şey söylemeyin. Neyse ki, her şey ay sonuna kadar çoğunuz için çok daha iyi olacak. Mutlu tatiller!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status