Boğa Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de boğa burcunu neler bekliyor? Boğa burcunda bu yıl zorlukları geride bırakıyorsunuz ve yeni planlar yapmanız, yeni hedefler belirlemeniz gerekiyor. Yeni fırsatlar, çeşitli imkanlar ve ilerleme kat edeceksiniz. Bununla birlikte, yaşamdaki yeni olaylar karşısında şanslı olacak, iyi tecrübeler edineceksiniz. Yeteneklerinizi keşfedebilir, yeni şeyler denemeye meraklı olabilirsiniz. Kendi başınıza gerçek ilerleme ve yaşamdaki büyüme umutlar için yeni projeleri takip edeceksiniz. İş hayatında yeniliklere ve yeni fikirlere açıksınız. Mevcut düzende değişiklikler istiyor olacaksınız.

2018 yılında geçmiş yıl çekilen zorlukların mükafatını alacaksınız. Emeklerinizin karşılığı gelmeye başlayacak. Bu nedenle, bu yıl gerçek ilerleme ve başarılar sizden yana olacak. Bazı hak ettiğiniz şeylere bu yıl sahip olacaksınız. Ancak iş hayatınızda planlı ve programlı çalışmalısınız. İş yerinde ve hatta kişisel hayatınızda bile yeni seçeneklere açık olun. Özellikle yıl içinde planlarınıza sadık kalmaya çalışın.

Boğa Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

İş yerinde muazzam çabaya rağmen beklediğiniz sonuçları alamamak üzgün hissettirebilir. Bu nedenle mevcut düzeni korumak yerine yeni seçenekler aramak zorunda kalacaksınız. Mart ve Haziran ayları arasında pek çok yeni fırsat açık olacağından işyerinde dinamizm olacaktır. Bununla birlikte, bu süre zarfında rekabette bir artış hissedeceksiniz. Yeni iş fikirleri ve iş fırsatlarını iyi değerlendirin. Bazı belirsizlikler canınızı sıkacak.

Bu yıl her türlü sonuca hazır olmalısınız. Nisan ve Ağustos ayı ortalarında yapılacak çalışmalarda riskler olacak. Bu süreyi ciddiye almalı ve bu süre boyunca kesintisiz çalışmalısınız. Ortaya çıkabilecek sorunlarla başa çıkılması ve daha iyi şeyler yapmak için mevcut planlardan vazgeçilmesi gerekebilir. Bazı olumsuzluklara hazır olmalısınız. Yeni ortaklıklar ve dernekler Ekim 2018‘de başlayacak ve işte ilerleme kaydedilecek. Yukarıda yazılmış olanlara rağmen, çalışmalarınızı teşvik etmeye ve sosyal ağ oluşturma ve pazarlama fırsatlarına şahit olmaya ve mümkün olduğunda şımartılmaya devam edeceksiniz.

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk ve ilişkiler bu yıl biraz çalkantılı döneme girecek. Eşinizin sağlık problemleri olabilir ve 18 Nisan’dan Ağustos sonuna kadar bu durum üzebilir. Evlilikle ilgili ani kararlar, 27 Haziran ve 28 Ağustos tarihleri arasında bekleniyor. Yeni ve ani gelişmeler ortaya çıkabilir. Evlilik konusunda bu yıl çok şanslısınız. Ancak nihai kararları Eylül ayına kadar geri çekmelisiniz. Ekim 2018‘den itibaren evlilik ve ilişkiler çok olumlu bir değişiklik gösterebilir. Evli değilseniz, çok iyi evlilik şansınız olur. Bununla birlikte, aşk ilişkileri 6 Ekim ve 17 Kasım 2018 tarihleri arasında çok çalkantılı ve güvenilmez bir hale gelir. 20 Kasım‘ı geçene kadar ilişkilerde anlaşmazlıklar ve tartışmalar söz konusu olacak.

Bu yıl para konusunda çok fazla beklenti içerisine girmemelisiniz. Ekonomik açıdan bazı fırsatlar ve avantajlar ile karşılaşsanız da beklentilerinizin altında olacak. 6 Ekim ve 17 Kasım tarihleri arasında dikkatli harcama yapmalı ve bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Para konularında önemli kararlar vermekten kaçının.

Genel olarak, Ekim ve Aralık aralıkları ilerleme için en uygun dönem olabilir. Ancak zorluklar Mart ve Ağustos 2018 arasında en yüksek seviyede olabilir. Bu yıl mevcut düzeninizde değişiklik yapmanız gerekecek. Başarı ve kazanç için yeni fikirlere açık olmanız beraberinde fırsatlar ve mutluluk verebilir.

Boğa Burcu Ocak 2018 Yorumu

Ocak ayı boğa burcu için şanslı bir yılın başlangıcıdır. Şansınızla birlikte bu dönemde tatmin edici nakit akışına sahip olacaksınız. Maneviyat güçleniyor. Cesaret ve öz güven artıyor. Yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız.

Boğa Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bu ay da manevi duygular ağır basıyor. Profesyonel yönünüz güçlü görünüyor ve iş hayatında kendinizi ispatlayacaksınız. Sabit çabalarınız iş yerinde şan şöhret kazandıracaktır. Ancak toplumdaki imajınız da artıyor gibi görünüyor. Evdeki insanlarla samimi bir ilişki sürdürmeye çalışın. Eğitim ve kişisel gelişim konuları gündemde olacak. Mal varlıklarınızı iyi yönetin.

Boğa Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayı mali kazanç açısından olumlu görünüyor. Aile işi veya devlet işi sizin için bir rahatlık sağlayacak ve oldukça iyi sonuçlar verecek. Profesyonel cephede, farklı sektörlerden gelen destek ve işbirliği ile iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz. İşiniz için hükümet yetkililerinden övgüler alabilirsiniz. Geliriniz sizi tatmin edecek ve endişeler azalıyor olacak.

Boğa Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan ayı masrafları kontrol etmeniz gereken bir ay olacak. Bir önceki aya kıyasla finansal özgürlüğün tadını çıkaramayacaksınız. Dikkatli harcama yapacak ve bütçenizi kısıtlamak zorunda kalacaksınız. Akıllıca harcama yapın ve iş seyahatlerine hazır olun. Çünkü iş ile ilgili yabancı ülke seyahati olabilir. Refah içindesiniz. Meydana gelen küçük kayıplar canınızı sıkmayacak. Biraz hayır işi yapmak için güzel bir zaman gibi görünüyor. Bazen biraz yalnız hissedebilirsiniz, ancak bu, önemsiz şeylerle çok fazla ilgilendiğiniz anlamına gelmez. İş yerinde dedikodular, kavgalar ve küçük meselelerden kaçının.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Mayıs ayında çok düşünceli olabilirsiniz. Basit çözümler sorunları iyileştirmeyebilir. Boğa burcu finansal istikrar sağlamakta bu ay da zorluk çekecek. Sağlık endişe konusu olabilir ve masraf artabilir. Zenginlik ve varlıklara gelince, kendi mal mülkünüzü iyi yöneteceksiniz. Çekiciliğiniz ve enerjiniz ile çevrenizin ilgisini çekeceksiniz.

Boğa Burcu Haziran 2018 Yorumu

Boğa burcu kendini bu ay motive etmeli. Önceki ayın stresinden sonra Haziran, istikrarlı ve sağlıklı gelişmeler sözü veriyor. Bu ay para konusunda şanslısınız. Elinizdeki para, pahalı eşyalar satın almak için ayrıcalık tanıyacak. Bu ay daha iyi çalışma verimliliği görünüyor ve sağlıkta da iyileşme olabilir. Gelirinizin artması sizi mutlu edecektir.

Boğa Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz ayında elinize geçen fırsatlara tutunarak, her zamankinden daha güvende ve korkusuz görünüyorsunuz. Siz ve ailenizin zenginliği artabilir. Şan şöhret sahibi olabilirsiniz, adınızdan söz edilebilir. Maneviyata yöneleceksiniz. Akıllıca kararlar alacağınız bir ay ve görüşleriniz değer görecek. Gelir kaynakları umut vericidir. Bu ay mali durum güçlü olacaktır. Maddi durumun iyi olması başarının anahtarı olarak bazı fırsat kapılarını açabilir.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Geçen ayki cesareti ve güveni hala koruyor olacaksınız. Bir manevi yolculuğa çıkılabilir. Ama oldukça kısa bir yolculuk olacaktır. Bilgelik ve hevesiniz eylemlerinize yansıyacak. Sosyal çevrenizle enerjinizi paylaşacak ve sosyal çevrede herkesin ilgi odağı olacaksınız. Kararlarınız herkes tarafından takdir edilecek. Ancak iş yerinde sorunlar olabilir. Bu, işyerindeki ilerlemeler veya genel imajınız için ciddi bir tehlike oluşturmayacak. Bu ay bir lider gibi görünüyorsunuz.

Boğa Burcu Eylül 2018 Yorumu

Çevrenizde ve etrafınızda insanların size değer verdiğini hissedeceksiniz. Otoritenizi iş yerinde koruyacaksınız ve çalışanlar sana saygı duyacak. Başkalarıyla çatışmalara girmek istemiyorsanız egodan uzak durmalısınız. Öğrencilerin yüksek eğitim almayı tercih etmeleri için iyi bir zaman olacak. Yeni bir proje başlatmayı planlıyorsanız, bu doğru zamandır. Sosyal arenada genişleme gösterebilir. Bu ay genel olarak olumlu görünüyor.

Boğa Burcu Ekim 2018 Yorumu

Kariyerinizde umut verici gelişmeler olacak. Bu ay parasal kazançları ve büyümeyi vaat eden parlak bir kariyer alanını sunuyor. Yeni projelere yatırım yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir zamandır. Ancak dost görünümlü düşmanlara dikkat edin. Çünkü bazı insanlar ilerlemenizi kıskanarak engel olabilirler. Sağlık alanında harcamalar olabilir. İşinize odaklanın, gereksiz uyuşmazlıklar dava masraflarına yol açabileceğinden, bu ay davalardan kaçınmanız hayırlı olacak.

Boğa Burcu Kasım 2018 Yorumu

Bu ay rekabete hazırlanın. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla rekabet verimliliğinizi azaltabilir. Ancak bu rekabeti avantaja dönüştürmeniz de olasıdır. Çatışmaların önüne geçmeli ve işyerinde sorumluluklarınıza daha fazla odaklanmalısınız. Vücudunuzu aşırı derecede yorgun düşebilir,  biraz dinlenmeye zaman ayırmalısınız. Kibir ve benlik saygısı sorunları olabilir, ancak bunları iyi yöneteceksiniz. İş ortaklarınızla parasal konularda güzel geri dönüşler almanız olasıdır.. Yurtdışına seyahat, iş dünyasında başarılar için yararlı olabilir.

Boğa Burcu Aralık 2018 Yorumu

Bu ay eşinizin başarısını paylaşmanız muhtemeldir. Bununla birlikte, eşinizin egosu yüzünden ilişkinizde kısa süreli sorunlar olabilir. Konuyu rahatlatmak için, bir iş gezisine çıkarken eşinizi yanınıza alınız. Bu, hem çalışma hem de ilişki için faydalı olacaktır. İşiniz veya iş ortaklarınız güçlü mali kazançlar ve büyümeyle bağlantılar olabilir. Mali cephede bazı küçük hayal kırıklıkları gösteriliyor. Ancak planlı harcamayla ekonomik sorunlar engellenebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status