Kahve Falında Böbrek Görmek

Falda böbrek görmek, zor günlerin ardından yaşanacak sevince yorumlanır. Bir süredir büyük bir sıkıntı içerisinde olabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa, bu konuda gelişmeler olabilir ve sıhhatinize kavuşabilirsiniz. Ya da başarılı olmak konusunda sürekli engeller çıkıyorsa, artık engellerin biteceğine ve başarı merdivenlerini bu sayede daha hızlı tırmanacağınıza yorumlanır. Öyle ki, her elinizi attığınız iş yarım kalıyor olabilir. Bu da artık geleceğe karşı ümidinizi yitirmenize neden olmuş olabilir. Ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Az bir süre daha sabır ederseniz, her şeyin çözüldüğünü ve engellerin ortadan kalkarak artık bir düzen kurabileceğinizi göreceksiniz.

Kahve falında böbrek görmek, bazı yorumculara göre eskiden bazı hatalar içerisinde bulunan fal sahiplerinin yine aynı psikoloji içerisine gireceğine yorumlanır. Geçmişteki hatalarınızı tekrarlamaktan korkabilirsiniz ve bu nedenle de kendinizi bazı konularda geri planda tutma gereği duyuyor olabilirsiniz. Ancak geçmişi artık aklınızdan çıkarmalısınız. Yoksa, sağlıklı kararlar almanıza engel olacak. Geçmişteki biri de sizi korkutuyor olabilir. Ancak bu kişi ya da kişilerden artık size zarar gelemeyeceğinden emin olmalısınız.

Kahve fincanında böbrek sembolünün anlamı, sıkıntılarınızı geride bırakmak için çaba harcamanız yönünde uyarıdır. Eğer fincandaki böbrek sembolünün yanında insan da varsa, bu sefer sizden gizlenen bir şeylerin olduğunu simgeler. Sevdiğiniz insan sizin üzülmemeniz için bazı şeyleri saklıyor olabilir. Ancak onun hal ve tavırlarından bunu anlayacaksınız. Eğer fincanın ortasında böbrek sembolleri çıkarsa, bu sefer de tez zamanda pozitif duygulara hakim olacağınıza, yüzünüzün güleceğine ve hayat enerjinizi yeniden yakalayacağınıza yorumlanır. Kendinizi mutlu etmek için çaba harcamalısınız. Bunun için de öncelikle iç huzuru bulmanız gerekebilir.

Kahve tabağında böbrek çıkması, aile bireylerine yardım eli uzatmak şeklinde yorumlanır. Haneden biri de bir konuda sizden yardım talebinde bulunabilir. Dayanışma gerektiren bazı olaylar olabilir. Şu günlerde aileniz sizin desteğinize ihtiyaç duyacak. Birlik olduğunuz takdirde, sorunların üstesinden çok daha rahat gelebilirsiniz. Bu nedenle, destek taleplerini geri çevirmeyin.

Kahve falında böbrek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status