Kahve Falında Bit Görmek

Falda bit görmek, çok ufak sebepten dolayı büyük bir kargaşa çıkması ve sinirlerin gerilmesi anlamına gelir. Ortada hiçbir sorun yokken fındık kabuğunu doldurmayacak kadar ufak bir sorun yüzünden birileri ile tartışmak zorunda kalabilirsiniz. Şu günlerde öfkenizi pek de kontrol edemeyeceğiniz bir takım olaylar olabilir ve bu nedenle kalbiniz kırılabilir.

Kahve falında bit görmek, bazı fal yorumcularına göre zengin olmak ve maddi sıkıntı çekenler için borçlarını kapatmaları anlamına gelir. Eve giren paranın miktarı artabilir. Siz ya da ailenizden başka birinin kazancı yükselebilir. Bu sayede bolluk ve bereket artacak.

Kahve tabağında bitin anlamı, hane içerisinde sürekli bir huzursuzluk çıkaran birini simgeler. Bu kişi sizinle ve aileniz ile uğraşıyor olabilir. Üzerinize iftira atmaya kalkabilir ya da sizin çok sinirleneceğiniz bir davranışta bulunabilir. Bu insanın yaptığı şeylerden sonra artık gözünüzde pek de bir değeri kalmayacak.

Kahve falında bit ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status