Kahve Falında Beşik Görmek

Falda beşik görmek, sağlık sorunlarının sona ermesi ve şifa bulmak anlamına gelir. Fal sahibi ya da yakın çevresinden biri hasta ise, tez vakitte iyileştiği ya da durumunun iyiye gittiği haberi gelebilir. Sıhhate erişmenin yanı sıra, refaha erişmek ve zor günlerin atlatılması şeklinde de yorumlanabilir. Eğer bir derdiniz varsa, yardımınıza koşacak insanlar olacak. Kötü gününüzde yanınıza olan insanlar sayesinde zor zamanlarınızı çok daha rahat atlatabileceksiniz. Yeter ki, daha olumlu düşünün ve ümidinizi yitirmeyin.

Kahve falında beşik görmek, bazı yorumcular tarafında pek de olumlu yorumlanmaz. Bazen bu sembol iş hayatında yaşanacak hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Fal sahibinin işlerinde gerileme olabilir ve kazancı azalabilir. Maddi sıkıntı içerisine düşebilirsiniz ve birinden borç istemek zorunda kalabilirsiniz. Parasal sorunlara çözüm bulma derdine düşmek sizi yıpratabilir. Eğer yeni bir işe başlamayı düşünüyorsanız ya da yatırım yapacaksanız, bir müddet daha beklemenin çok daha hayırlı olacağını düşünebilirsiniz. Çünkü yakın zamanda işlerinizde aksilik çıkabilir.

Kahve Falında Boş Beşik Görmek

Pek de hayırlı değildir. Fal sahibinin mal mülk kaybetmesi anlamına gelir. Elinizden yüklü bir para çıkabilir. Birine kefil olduysanız, sonuçları kötü olabilir. İş hayatında başarısızlığa uğrayabilirsiniz ve kariyeriniz çalkantılı bir hal alabilir. Parasal konularda temkinli olmanızda fayda vardır.

Kahve Falında Bebek Beşiği Görmek

Evliyseniz yeni bir bebek sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Bebek sahibi olmak isteyen kimseler bu muratlarına erişecekler demektir. Veya bekarsanız, bir yakınınız ya da akrabanızın hamile olduğunu öğrenebilirsiniz. Evlatlarınız sizin yüzünüzü güldürecek.

Kahve Falında İçinde Bebek Yatan Beşik Görmek

Dertlerin yavaş yavaş sona ermesi ve rahata erişmek şeklinde yorumlanır. Uzun süredir çok fazla sorunla mücadele ediyor olabilirsiniz. Ancak artık sular durulacak ve hayatınız da düzene girmeye başlayacak demektir.

Kahve Falında Beşik Sallamak

Kararsız kaldığınız bir konuda artık düşüncelerinizin netleşeceğini simgeler. Aklınızda çok fazla soru işareti olabilir. Ancak yakın vadede bu soru işaretlerinin hepsine yanıt bulabileceksiniz ve kendinizden daha emin olacaksınız.

Kahve tabağında beşik görmenin anlamı, hane içerisinden bir bebek müjdesi almak ya da birinin evlenip yuva kurması anlamına gelir. Bazı yorumculara göre ise, hane içerisindeki anlaşmazlıklar sona erecek demektir. Akrabalarınızla aranızı düzeltmek için adım atabilirsiniz. Özellikle aile içi sorunları daha fazla uzatmamaya gayret edin. Eşinizle sorunlarınızı çözmeye gayret edin. Yoksa bu sorunlar birikerek büyüyebilir. Evlilik hayatınız için biraz daha gayret göstermeniz gerekebilir.

Kahve falında beşik ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falında çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status