Kahve Falında Bayrak Görmek

Falda bayrak görmek, bir dava ya da tabu ya da başka meselelerden dolayı devlet kapısında işlerinizin olacağına ve bu işlerinizden olumlu sonuçlar alabileceğinize yorumlanır. Bazı ümitsiz durumlar olabilir. Ancak sürpriz gelişmeler sizleri şaşırtacak. Hükümet işleriniz tez zamanda hallolacak ve bu da sizi rahatlatacak. Belki, askerlik ile ilgili bir bilgi gelebilir. Ya da devlet kapısında işe başlamak isteyenler, memur olmak isteyen fal sahibi için çok şanslı bir dönem olabilir. En sonunda memur olarak istediği yere atanabilir ya da çalışmaya başlayabilir.

Kahve falında bayrak görmek, parasal anlamda size büyük kazanç sağlayacak bir işe girme şansı elde edeceğinize yorumlanır. Genellikle iş hayatına yönelik yorumlanan bu sembol, önemli kazanç elde etmek demektir. Belki, iş değişikliği yaparak kazancınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz. Yeni fırsat kapıları önünüze açılabilir veya artık kendi işinizi yapmak da isteyebilirsiniz. Eğer bir süredir uğraştığınız bir dava varsa, bu davanın sonucu beklenildiği gibi olacak ve içinize adeta su serpilecek. Bu bir boşanma davası da olabilir. Kişiler ile aranızdaki sorunlar çözülecek ve davanız sonuçlanacak demektir.

Kahve Falında Elinde Bayrak İle Birini Görmek

Kahve falında bu sembolün çıkması, genellikle yükseliş demektir. Bu çok güzel anlamlara gelir. Özellikle bir tepe üzerinde elinde bayraklı insan varsa, en sonunda kariyerinizde zirveye çıkacaksınız. İşin ehli olduğunuz herkes tarafından öğrenilecek ve bu da size şan şöhret getirecek. Zorlukları aşa aşa en sonunda amacınıza ulaşıyorsunuz.

Kahve Falında Türk Bayrağı Görmek

Gurbette yaşayanlar için vatan özleminin bitmesi ve memlekete ziyarete gelmek olarak yorumlanır. Bir bahane ile memleketinize kısa süreliğine geri dönüş yapmanız gerekebilir. Eğer memursanız ya da devlette çalışıyorsanız, makamınız yükselebilir ve terfi alabilirsiniz, demektir. İş hayatında ufak tefek sürprizler olabilir. Emeklerinizin karşılığını alıyor olmanız sizi sevindirecek.

Kahve Falında Bayrak Tutan Adam Görmek

Bir devlet binasında zor bir işiniz olabilir ve bir süredir bunu dert ediyor olabilirsiniz. Ancak bir insan size yardım etmek isteyecek ve o kişi sayesinde işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Bu kişi sizin hayatınızda önemli bir yer edinebilir.

Kahve Falında Bayrak Tutan Kadın Görmek

Bir kadının öncülük etmesine ve size büyük bir destek vermesine yorumlanır. Devlet dairesinde işi olan kişiler işlerini bu kadının da desteği ile çözebilirler. Mahkemesi olan kişiler ise önemli bir haber alabilirler. Bir kadın zor zamanınızda yanınızda olur.

Kahve Falında Bayraklı Gemi Görmek

Yurt dışında yaşayan bir akraba ya da dostunuzun yakın zamanda geri döneceği haberini alacağınızı müjdeler. Bazı fal yorumcuları ise, bu sembolü fal sahibinin yurt dışı planlarının gerçek olması şeklinde yorumlar.

Kahve tabağında bayrağın anlamı, asil ve mücadeleci bir insan olduğunuzu ve bu yüzden de hane içerisinde takdir toplayacağınıza yorumlanır. Alacağınız bir terfi ya da iş teklifi hane içinde bazı kişilerin çok sevinmesini sağlayabilir. Özellikle ebeveynleriniz bu duruma oldukça sevinebilirler.

Kahve falında bayrak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda görmüş olduğunuz diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status