Kahve Falında Bavul Görmek

Falda bavul görmek, çok kısa vade içerisinde yolculuk yapacağınızı ve bulunduğunuz yerden başka bir yere giderek bir müddet orada kalacağınızı gösterir. Bu çok ani gelişen bir seyahat de olabilir ve bir anda kendinizi yollarda bulabilirsiniz. Tabi, uzun süredir planladığınız bir tatil ya da iş seyahati gibi başka bir yolculuk planınız varsa, gerçek olacak demektir. Tam da hayal ettiğiniz gibi her şey yolunda gidecek. Bu seyahat aslında size pozitif şeyler katabilir. Yapacağınız konum değişikliği size iyi gelebilir.

Kahve falında bavul görmek, bazı yorumcular tarafından ev satın alıp taşınmak ya da kiracı olarak başka bir eve çıkmak anlamına yorumlanır. Eğer falına bakılan kişi bir süredir şu an yaşadığı evi değiştirmek hayali kuruyorsa, bu hayali çok yakın vadede gerçek olacak demektir. Hatta başka bir ile taşınmak ya da ülke değiştirmek isteyenler için de olumlu gelişmeler olabilir. Tabi, falına bakılan kişi bekarsa, bu sefer anlamı kendi yuvasını kuracağı ve yaşadığı yerden uzakta biri ile evleneceği anlamına gelir. Hatta bu sembol bekar kimseler için başka bir şehirde evlenip yaşayacağını simgeler. Evli birinin falında bavul sembolünün çıkması, pek de pozitif yorumlanmaz. Öyle ki, bu sembol ayrılıkların ve ilişkilerde kopuklukları simgeler. İlişkisi olanlar için yolların ayrılması ve evleri ayırmak anlamı taşır. Falına bakılan kişi sevdiği insan ile birlikte yaşamaktan vazgeçebilir ve başka bir eve taşınarak ya da ailesine geri dönerek çok daha farklı bir yaşam yolu çizebilir.

Kahve Falında Büyük Bavul Görmek

Sevdiğiniz insanlar ve ailenizden uzun bir süre uzakta kalacağınız bir seyahate çıkacağınızı simgeler. Eğitim hayatı devam edenler, başka bir şehre taşınarak okullarını sürdürebilirler. Çalışan kişiler için de benzer şey geçerlidir. İşleriniz nedeni ile yaşadığınız yerden uzun süre ayrı kalmak zorunda kalabilirsiniz. İş seyahatine çıkabilir ya da artık başka bir şehirde işe girerek yaşamınızı sürdürme kararı alabilirsiniz.

Kahve Falında Küçük Bavul Görmek

Ufak bir yolculuk yapılacağına veya kısa süreli hava değişikliğinin size iyi geleceğine işaret eder. Sevdikleriniz ile yakın zamanda yakın bir yere plan yapabilirsiniz.

Kahve Falında Elinde Bavul Tutan Adam Görmek

Eve gelecek yatılı misafiri simgeler. Eğer elinde bavul tutan kişi kız ise, çok yakında hane içerisinden bir genç kızın mürüvetine ermesi ve dünya evine girmesi anlamına gelir. Bavul simgesi, falda görüldüğü zaman bekar olanlar için oldukça hayırlı kısmettir.

Kahve tabağında bavulun anlamı, akrabalar ve aile üyelerinden bir müddet ayrı kalmak olarak yorumlanır. Hanenden bir süre uzaklaşmanız gerekecek. Yurtdışı seyahati yapabilir ya da uzak bir yere de taşınabilirsiniz. Kısacası sevdiklerinizle aranıza mesafeler girecek.

Kahve falında bavul ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda gördüğünüz diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status