Kahve Falında Battaniye Görmek

Falda battaniye görmek, fazla iyi niyetli bir insan olduğunuza ve ne zarar görürseniz sırf bu iyi niyetiniz yüzünden olduğuna yorumlanır. Aslında herkes için çok güzel şeyler düşlüyor olabilirsiniz. Ve bunun için de kendinizden ödün veriyorsunuz. Sırf başkaları mutlu olsun diye kendi mutluluğunuzu hiçe saymak size hiçbir şey kazandırmayacak. Tam tersi ilerleyen günlerde birileri size kazık atabilir ve keşke böyle davranmasaydım diyebilirsiniz. Kendinizi insanlara kullandırtmamaya gayret edin. Çünkü herkes sizin gibi başkalarının iyi niyetini istemek yerine, sizin kötülüğünüzü istiyor olabilir. Sizin başınıza gelen güzel şeyler bazılarını mutsuz edebilir. Bu nedenle kendinize daha fazla değer vermeye, kendi isteklerinizi ön planda tutmaya önem verin. Kendiniz için bir şeyler yaparsanız, gelecekte zaten sizi seven insanlar mutlu olacak. Ama iyilik yaparken da abartmamaya gayret edin.

Kahve falında battaniye görmek, sosyal çevreniz sizi hep kendi ihtiyaçları ve çıkarları doğrultusunda kullanan insanlara işaret eder. Bu insanlar yüzünden mutsuz olabilirsiniz. Onların bu davranışları sizi üzebilir ve bir anda sizi ikinci plana atabilirler. Sadece kötü gün dostu olabilirsiniz. Bu da canınızı sıkacak ve bazı insanların sadece başlarına bir şey geldiğinde sizi aramaları, diğer günler akıllarına bile gelmemeniz yüzünden bazı şeylerin farkına varabilirsiniz. Falda battaniye çıkması, aynı zamanda herkesi koruyup kollayan iyi niyetli birini işaret eder. Bu kişi size de kol kanat gerebilir. Özellikle elinde battaniyeli insan figürü varsa, bu sembol sizi zor durumdan çıkartacak, destek verecek, koruyup kollayacak, size değer veren birine yorumlanır. Bu eşiniz ya da aileden biri olabilir.

Kahve tabağında battaniyenin anlamı, daha önce hiç tanımadığınız bir insanın bir anda ailenizin içerisine girip hem size hem de ailenize yardımcı olması demektir. Özellikle maddi yönden bazı olanaklara sahip olmanızda bu insan size yol gösterebilir. Eğer geçmişte bazı sırları ortaya çıkan bir arkadaşınız varsa, onun bu ifşa olan sırlarının örtbas edilmesinde size önemli bir görev düşebilir. Ancak sevdiklerinizi korurken kendi başınıza dert açmamaya ve yanlış anlaşılmalar olmamasına gayret edin.

Kahve falında battaniye ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status