Kahve Falında Bastonlu Dede Görmek

Falda bastonlu dede görmek, bir dost desteğine muhtaç olduğunuza ve birilerinin size yardım etmesi için beklediğinize yorumlanır. Ancak beklemek yerine bu yardımı sizler isteyebilirsiniz. Dostlarınız sizin maddi ya da manevi desteğe ihtiyacınızın olduğunu anlamayabilirler. Bu daha çok canınızı sıkabilir. Ancak onlara durumu kendiniz anlatırsanız, sizin yanınızda mutlaka olacaklar ve zor zamanlarınızı anlatmanıza yardım edeceklerdir. Bunun yanı sıra insanların size yardım tekliflerini de geri çevirmemeye çalışın. Çünkü onlar sizin iyiliğinizi istedikleri için yardım etmek isteyecekler ve bu çok işinize yarayacak.

Kahve falında bastonlu dede görmek, özellikle maddi konularda birilerinden alacağınız borç para sayesinde kendinizi büyük zorluktan kurtarabilirsiniz. Bu konuda önceliğiniz aileniz olmalıdır. Ancak arkadaşlarınız da size ellerinden gelen desteği verebilirler. Eğer fincanın ortasında bastonlu dede çıkarsa, bu sefer de bir arkadaşınız ya da akrabanızın uzun süredir sizden talep ettiği yardımı artık yapmanız yönünde uyarıdır. Yoksa bu kişi durumu yanlış anlayabilir ve aranız açılabilir. Sizden rica ettiği bir şeyi uzun süredir erteliyor olabilirsiniz.

Kahve Falında Bastonlu Adam Görmek

Aile büyüklerinizden gelecek toplu para anlamına gelir. Aile büyükleri size önemli bir yardım yapabilir veya bir yatırımınız için toplu para verebilirler. Onlardan alacağınız destek ile evlenebilir, kendi yuvanızı da kurabilirsiniz.

Kahve tabağında bastonlu dede anlamı, alacağınız her kararda ailenizin size sonuna kadar destek vermesi anlamına gelir. Eğer aklınızda bazı projeler varsa ve acaba ailem bana yardım eder mi diye düşünüyorsanız, evet ellerinden geleni yapacaklar.

Kahve falında bastonlu dede ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status