Kahve Falında Başı Kapalı Kadın Görmek

Falda başı kapalı kadın görmek, bir zamanlar başkalarına yaptığınız haksızlıklardan dolayı pişman olarak onlardan af dilemek ve hatalarınızı telafi etmek isteyebilirsiniz. Şu günlerde kimseyi üzmemek için çaba göstereceksiniz. Özellikle birilerinin hayır duasını alabilir ve son günlerdeki yaptığınız örnek davranışlardan dolayı takdir görebilirsiniz. Özellikle aile büyükleri ile aranızda küslük ya da bazı alınganlıklar varsa, bunu çözmek sizin elinizde olacak. Büyükleriniz ile aranızdaki dargınlıkların sona ermesi en hayırlısı olacak. Çünkü onlar sizin her zaman iyiliğinizi istiyorlar.

Kahve falında başı kapalı kadın görmek, yanlışa düşmekten kaçınmak, günah işlememek ve iyi yolda ilerlemek anlamına gelir. Helal para kazanacak ve hakkınız olan geliri sağlayacaksınız. Haramdan uzak kalacak, günahtan kaçınarak doğru örnek olacaksınız. Sizin bu iyimser yanınız, daha çok fırsatların karşınıza çıkmasına ve insanlardan iyilik bulmanıza fayda sağlayacak. Önyargılı olan insanlar en sonunda sizin temiz kalbinizi görecekler.

Kahve Falında Başı Kapalı Bayan Görmek

Bu sembol bir genç kızın falında çıkarsa, çok iyi bir erkek ile dünya evine girmek ve saadet dolu bir yuvaya erişmek anlamına gelir. Eğer bir erkeğin falında çıkarsa, bu sefer de iyi ahlaklı ve temiz kalpli, dini bütün ve tüm dini görevlerini yerine getirmeye çalışan bir kız ile evlenmek şeklinde yorumlanır. Karşınıza çok hayırlı insanlar çıkacak.

Kahve Falında Başörtülü Kadın Görmek

Doğru ahlaklı ve dürüst biri olmanız sebebi ile sözünüze güveniliyor. İnsanlar sizi ciddiye alıyor ve önemsiyorlar. Özellikle sosyal çevrenizde herkes tarafından örnek gösterilecek bir hayırlı olaya vesile olabilirsiniz. Çok iyi işler içerisinde olacak, iyilik bulacaksınız.

Kahve tabağında başı kapalı kadın anlamı, hane içerisinde dargınlıkların sona ermesi ve aile büyüklerinden hayır duası almak anlamına gelir. Özellikle hanedeki babaanne ya da anneanne gibi kadın aile üyelerinden bolca dua alacaksınız. Anneniz veya eşinizin annesi ile birlikte hayırlı bir iş yapabilirsiniz. Belki gelecek günlerde dua okutmayı düşünebilirsiniz.

Kahve falında başı kapalı kadın ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status