Başak Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Temmuz ayında başak burcu, bu ay iyi ve kötü sonuçların bir karışımına hazırlanmalıdır. Kazançlar kartlarda bulunurken, geliriniz oldukça iyi olacak. Kondisyon seviyeleriniz artabilir. Ayrıca, babanızın sağlığı sabit kalırken, annenizin ve eşinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir. Birçoğunuz da evli yaşamda bazı aksilikler görürken, kamusal yaşamda da bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak bu tür sorunlar uzun sürmeyebilir. Mesleğiniz her zamanki gibi devam edebilir, ancak iş hayatında kar elde etmenin önünde engeller olabilir. Çalışanların birkaçı iş transferleri alabilir. Bazıları aile ile yurtdışı gezilerine de devam edebilir. Birkaç kişi için araç satın alma şansı var.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınız şimdi çok iyi olmayabilir. Aynı zamanda, bazı aşk ilişkilerinin evliliklerde anlaşmalı bir şekilde sona erme olasılığı da vardır. Ancak evli olanların artık eşlerinin sağlığına dikkat etmesi gerekiyor.

Finans: Ekonomik senaryo iyi görünüyor. Geliriniz, tüm parasal ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayacak kadar yeterli olmalıdır. Para akışı babanızdan da gelebilir. Hükümet tarafından da kazanımlar olabilir.

Kariyer: Şimdi tüm zamanınızı ve dikkatinizi işinize ayırmanız istenecektir. Bu, ofiste performans seviyenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Özgüvenle çalışmak, kendiniz için ayrı bir kimlik oluşturmanıza yardımcı olabilir

İş dünyası: Alışılmadık yaklaşımınız, cesur kararlarınız ve bağımsız eylemleriniz, işinizin büyümesine oldukça yardımcı olabilir. Ancak başarı zaman zaman gecikebilir, ancak er ya da geç geleceği kesin. Ve bu gerçekleştiğinde, sizi takdir ve kalıcı saygı göstereceğinizden de emin olabilirsiniz!

Uzmanlar: Başak uzmanları bu dönemi kendilerine avantajlı bulmalıdır. Bazılarınız iş promosyonları alabilirken, yeni ve daha iyi iş fırsatları birkaçına açılabilir. İş verimliliğiniz de çok övgüde bulunabilir.

Sağlık: Hayatta yaşadığınız başarı ve sevinç sağlığınızı koruyabilir. Hatta acı çektiğiniz bazı hastalıklar ve zindelik endişeleriniz şimdi iyileşebilir. Bu nedenle, gerilimsiz ve mutlu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci: Bu, öğrencilerin çalışmalarında iyi performans göstermeleri için doğru zaman gibi görünüyor. Zorlu kavramları bile hızlı bir şekilde kavrayabilir ve bilgi tabanınızı oldukça güvenilir bir şekilde geliştirebilirsiniz. Bu, benzersiz becerilerinizi vurgulamanıza ve itibarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Performansınız ebeveynlerinize de memnuniyet getirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status