Başak Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında başak burcu tüm cephelerde sizin için elverişli görünüyor. Kendini geliştirmen için ısrarla çalışırsan başarılı bir ay olacak ve insanları bir mıknatıs gibi kendine çekebilir, etkileyebilirsin. Saf kalbin başkaları üzerinde güçlü bir izlenim yaratabilir. Ancak, hedeflerinize ulaşmak için kendi kendini kontrol etmeli ve disiplinli olmalısınız. Cesur doğanız, durumları verimli bir şekilde ele almanıza yardımcı olabilir. Arkadaşlarınız arasında kendinizden emin olacak ve iyi bir itibar kazanacaksınız. Tüm çabalarınız istenen sonuçları verecek ve herkesten faydalanacaksınız. Sağlık durumunuz bu ay destekleyici olacaktır.

Temmuz’da başak burçları için büyük olasılıkla aile çevrenizden bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili çeşitli sorunlarla boğuşabilirsiniz. Birçok başak burcu başka bir şehirden gelecek konukları sevindirecek. Bu ay akraba, arkadaş veya yeni tanıdıklarla tanışmak için iyi bir ay olacaktır. Bazılarınız için Temmuz ayı ikamet yerine göre yer değiştirme ile ilgili büyük bir değişiklik zamanı olacaktır. Sürprizlerin şimdi bir çocukla bir ilgisi olacak: bir çocuğun doğumu ya da başarısı ya da yeni bir eğitim seviyesi sevindirebilir.

Temmuz ayında uzun zamandır beklenen bir sevinç olan bir kadının hamileliğiyle ilgili haberlerden de şaşıracaksınız. Bu ay birçok şeye ulaşabilir, önemli görev ve planları başlatabilir ve tamamlayabilirsiniz. Ayrıca esas olarak sevgide bir dizi hoş duygular yaşayacaksınız. Şimdi ya yeni bir ilişki kuracaksınız ya da daha ciddi bir boyuta taşıyarak evlilik hazırlığı yapacaksınız.

Bu ay arkadaşlarla finansal işlemlerden kaçınmak (krediler, genel işler, para almak ya da vermek) gerekebilir. Bu ay maddi yönden şanslı olabilirsiniz. Mali bir belge, beklenmedik bir kazanç ya da hediye, iyi bir fiyata iyi bir satın alma ve daha fazlası ile sizi şaşırtabilir. Temmuz ayı 35 yaşın altındaki erkekler için zor bir ay olacak. Bazı riskler almanız gerekebilir.

Başak Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ayki aşk ilişkiniz ılımlı olabilir. Eşinizin duygularına yönelik özel ilginiz, bağlarınızı ve anlayışınızı güçlenebilir. Ondan beklediğiniz ilgiyi görebilirsiniz. Bağlılığınız, sevgiliniz üzerinde olumlu bir izlenim yaratacaktır. Çiftler, aile kutlamaları ile başarılı bir dönemin tadını çıkaracaklardır.

Başak Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, mali durumunuz ılımlı olacak. Finansal konular söz konusu olduğunda dikkatli olmanız ve sezgisel olmanız gerekir, aksi takdirde borçlara yol açabilir. Kazancınız, en iyi çabalarınıza rağmen azalabilir ve gecikmelere ve hayal kırıklıklarına neden olarak sıkıntılarınıza neden olabilir. Bu ay, kariyerinizde iyi bir gelişme olacak. İş sorumluluklarınız performansınıza bağlı olarak artabilir. Hedeflerinizi yerine getirmek için bağımsız olarak çalışmaya başlayacaksınız. Kariyerinizde çok iyi performans gösterebilirsiniz ve kazancınız önemli ölçüde artabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status