Başak Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında başak burcu aile konularının duygusal boyutlarla birlikte odaklanacağını öngörüyor. Başak burcu için bu ay bazı hedefler ve hırslar ortadan kalkabilir. Venüs, 10 Şubat‘ta balık burcuna giriyor. Bu nedenle de hayatınızdaki insanlarla daha fazla zaman geçirmekten, ilişkilerinizi geliştirmekten ve başkalarına kendinizi adamaktan zevk alırsınız. Aşk hayatında daha çok sevdiğinize bağlanabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, eşinizle daha fazla vakit geçirmek ve onunla bağınızı güçlendirmek için çaba göstermek isteyebilirsiniz. Bekar olanlar hayatlarında saygıyla davranan ve eşit seviyede birisini isteyebilirler.

Merkür 17 Şubat‘ta balık burcuna giriyor ve Güneş 18 Şubat’ta balık burcuna geçir yapıyor. Bu sebeple de bu ay gerçekten kendinizi huzurlu ve güvende hissedebilir, iç dünyanızı geliştirebilir ve iç huzura erişebilirsiniz. Düşüncelerinizi güvendiğiniz biri ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca uyumlu kişiler ile çevrili olduğunuzda daha kararlı olabilirsiniz. İlişkilerde daha çok ödün verebilir, orta yer bulabilir, pazarlık edebilir ve arabuluculuk yapabilirsiniz. Başkalarına daha fazla dikkat edin ve umursadığınız insanlara daha fazla öncelik verin. Daha büyüleyici görünebilir ve başkaları üzerinde güzel bir etki bırakabilirsiniz.

15 Şubat günü kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu nedenle iş hayatınız, günlük yaşam ve sağlık üzerine daha çok odaklanabilirsiniz. Yeni iş projelerine başlayabilir, iş fırsatlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca tutkulu olduğunuz ve heyecanlandığınız bir çalışmayı takip etmeye çalışabilirsiniz. Yaptığınız işe dikkat edin ve çalışma ortamınızı iyileştirmek için çalışın. Günlük yaşamınızı düzene sokabilir, gündelik rutini iyileştirebilir ve hayatınıza daha fazla düzen getirebilirsiniz. Böylece daha fazla iş yapabilir ve daha üretken olabilirsiniz. Fiziksel sağlığa önem verebilir ve vücudunuzu daha iyi tedavi etmeye çalışabilirsiniz. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Başak Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Başak burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 11 Şubat, 12 Şubat ve 13 Şubat olacak. Sosyal hayatın bu ay harika olacağını söyleyebiliriz. Bekarlar romantik ilişkilere girmek için bol bol fırsat bulacak. İlişkisi olanlar ise bu ay sevdikleri insana daha çok değer verebilir, onların istekleri öncelik olabilir. Aranızdaki sevgi artıyor ve ilişkiniz artık düzene giriyor.

Başak Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Başak burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 4 Şubat ve 5 Şubat olacak. Profesyonel olarak hedeflerinize ulaşmak için başarılı bir ay geçirebilirsiniz. Eğer bir iş arıyorsanız, muhteşem bir iş fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, hizmet odaklı faaliyetlerle de ilgileneceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status