Başak Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Başak Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında yay burcu, Başak burcu insanları bu ay esas olarak aşk hayatına ve çocuklarla ilgili değişikliklere odaklanacak. Eş, sevgi ve çocukların iyiliği bu ay odak noktası. Finans veya kariyer yönünden geri adım atmanızın bir sakıncası yoktur, ancak ana cepheyi çözmek istersiniz. Çünkü paranın bekleyebileceğini ama ailenin beklemeyeceğini anlıyorsun. Kaybedilirse para geri kazanılabilir, ancak özellikle çocuklarınız, eşiniz ve ebeveynlerinizden sevgi değil. Evdeki herkesi mutlu etmek istiyorsun. Sevginizi ifade etmek istiyorsunuz, bu ay için odak noktanız budur.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay sizin için iyi olabilir. Venüs’ün etkisi ve evde romantik bir durum yaratabilir ve evde bazı güzel olaylar ve haberler takip edecektir. Partnerinize güvenmenin bir ilişkide önemli olduğunu fark edeceksiniz, ancak bazen insanları hatalarından dolayı affetmemiz gerekir. Bağışlama ve uzlaşma eksikliği her ilişkiyi sona erdirebilir. Akrabalarınızla ilgili yanlış anlamalarınız olabilir.

Finans: Mali durum, ayın ortasından sonra sizin için biraz uygun olabilir. Bu ay aile üyelerinize, özellikle annenize ve çocuklarınıza harcayabilirsiniz. Paranızın iyi bir şekilde kullanıldığını gördüğünüzde bu size mutluluk getirebilir, ancak para akışı harcamalarınız kadar iyi olmayacak ve bu sizi biraz zorlayabilir. Ayrıca aile üyelerinizle mevcut kredileriniz ve borçlarınız ve etkili bir şekilde nasıl tasarruf edebileceğiniz konusunda bazı tartışmalar da olabilir. Evin büyükleri ile maliyeyle ilgili bazı ego çatışmaları olabilir. Bu ay finansal bağımsızlığınızı yeniden kazanmak isteyebilirsiniz.

Bakınız: Başak 2021 Yorumu

Kariyer: Bu ay profesyonel olarak uygun bir ay olmayabilir. İşyerindeki yaşlılarınız tarafından tanınmıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz ve işyerinde yaşlılarla bazı ego çatışmaları olabilir. Öz saygınız düşük olabilir. Yerel olarak seyahat etmedikçe iş seyahatleri size istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Yurtdışı seyahatler şu anda çalışmayabilir. Bu ay Venüs pozisyonları, ailenizle biraz zaman geçirmek ve onlara sevginizi ve şefkatinizi göstermek istediğinizde evden çalışma fırsatlarını deneyebileceğinizi gösteriyor.

İş hayatı: İş anlaşmaları şu anda sizin için riskli olabilir, ancak aynı zamanda faydalı olabilirler. Artık zekanız ve yaratıcılığınız sayesinde yaratıcı sektör ve iş anlaşmalarında başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınız veya aile üyelerinizden biri veya akrabanız aracılığıyla işinizde biraz şansınız olabilir. Yapılacak herhangi bir iş anlaşmanız varsa, tüm belgeleri dikkatlice kontrol edin, çünkü daha sonra yasal sorunlar yaratabilecek küçük bir şeyi kontrol etmeyi unutabilirsiniz, özellikle zamanında vergi için başvuruda bulunun ve mali konularda dürüst olmaya çalışın.

Profesyoneller: Başak uzmanları karizmatiktir ve bu, özellikle medya ve eğlence sektöründeyseniz size yardımcı olabilir. İşteki küçükleriniz size kendileri için bir rekabet olarak bakabilirler, ancak Güneş, Merkür, Jüpiter ve Satürn 5. evde olduğundan sizin için sorun yaratamazlar. Seyahat etmek bazı zorluklar getirebilir ama size biraz iyilik verebilir. Kendinizi iş ve tatil için ülke içinde seyahat ederken bulabilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız bu ay iyi görünüyor, ancak zihinsel stres ve aile gerginliğinden dolayı kan basıncınız yükselebilir veya şeker sorunları yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın geleceği de sizi endişelendirebilir ancak bunun her birinin kaderine bağlı olduğunun farkına varırsınız. Bir mola verip tatile gitmek gibi hissediyorsun. Kayınpederiniz de biraz stres verebilir ve duygusal ve fiziksel desteğinize ihtiyaç duyabilecek bazı fiziksel rahatsızlıkları da olabilir. Yersiz hissedebilirsiniz. Bu yüzden sağlığınıza dikkat etmeniz ve fiziksel aktivitelerden kaçınmanız tavsiye edilir. Sağlıklı beslenin ve ayrıca her gün nefes egzersizleri yapın, bu sakinleşmenize yardımcı olabilir.

Eğitim: Öğrenciler bu ay iyi vakit geçirecekler. Gelecekleri üzerinde güneş parlıyormuş gibi hissedebilirler. Zekaları, eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilir. Mühendislik öğrencileri bu sefer başarılı olabilirler ve rekabetçi sınavlar verenler ilk denemede sınavı geçmeyi kolay bulabilirler. Zihinsel odak noktaları şimdi yüksek olacak, eğer meditasyon yaparlar ve çalışmalarınıza yoğun bir şekilde odaklanırlarsa, iyi sonuçlar alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status