Başak Burcu Ocak 2019 Aylık Yorumu

2019 yılının Ocak ayında başak burcu size ev sahipleriyle veya mülkünüzle ilgili ya da ailenizin sahip olduğu mülklerle ilgili sorunlarınızla şaşırtacaktır. Sizin için çözülmeyen şeyler olmayacak, ancak bu ayın yükünü etkileyecektir. Ocak ayı, yeni bir kariyerin başlaması, başka bir şehre ya da ülkeye seyahate ya da hayata başka bir yeni başlangıcından dolayı bir çocuk ya da genç bir kişiyle ayrılık olduğunu gösteriyor. Bu ay, bir erkeğin beklenmedik bir masrafı ya da böyle bir kişiyle nahoş bir mali durum ortaya çıkacaktır. Bu ay erkeklerle parasal ilişkilerden kaçınmak iyi olur ya da gerekirse dikkatli olun. Bu ayki çatışmalar hemen hemen her zaman parayla bir bağlantı kuracak, ancak hızlı bir şekilde düzeltmelerini bulacaklar.

Aşk için, Ocak ilişki kurduysanız ilişkinizin ilginç bir gelişme zamanı olacaktır. Yeni bağlantılar, bu aşamada hala açıklanamayan ve muhtemelen eşinizle olan karakter ve ilgi alanlarındaki karşıtlıklar nedeniyle güçlü bir çekiciliğe maruz kalacaktır. Bu ayın tamamı bal ve tereyağı gibi gitmeyecek ve bazı hayalleriniz veya planlarınızdan vazgeçme söz konusu olabilir. Bir şeyleri zorlamaya devam ederseniz, muhtemelen yeni ve hoş olmayan sorunlar ve yaratabilirsiniz.

Ocak’ta başak burçları çocuğu olan Başak kadınları için doğacak problemler veya zorluklar beklenecek ve son birkaç aydaki farklı olaylardan kaynaklanacak. Başak burcu erkekleri için Ocak, aile, evlilik ya da büyük olaylarla ilgili tatillerle ilgili planları uygulamak için iyi bir zaman olacak.

Başak Burcu Ocak 2019 Aşk ve İlişkiler Yorumu

İlişkilerde bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları olabilir. Bu sebeple biraz daha yapıcı ve alttan alan taraf olmanız gerekebilir. Evli olan kişiler eşlerinden destek görürler. Bekar olanlar için de bu ay sürpriz flörtler olabilir. Tanışacağınız birinden çok etkilenebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status