Başak Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında başak burcu yeni yılda yaratıcılığını ön plana çıkarıyor ve bu ay bazı konularda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu çevrenize kanıtlayacaksınız. 11 0cak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu geçişle birlikte yaratıcı projelere ve girişimlere ve zevk aldığınız şeylere iyi odaklanabilirsiniz. Memnun kalmadığınız şeyler bir süre daha canınızı sıkabilir. Yaratıcı enerjiniz artırabilir ve yaratıcı yazı yazma veya eğlenme veya eğitim için iyi bir zaman olabilir.

17 Ocak günü Venüs, kova burcuna giriyor ve yaptığınız işe odaklanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tutkuyla yaklaştığınız işlerde başarı kaçınılmaz olacak. İşinizle etkileşim içinde çalışabileceğiniz projeler yürütmeye çalışabilir ve insanlarla daha iyi anlaşabilirsiniz. Sevdiklerinize daha yakından ilgi gösterebilir ve onlara daha yakından ilgi göstermelerini talep edebilirsiniz.

19 Ocak‘ta Güneş kova burcuna giriyor ve işlerinizi bitirirken, üretken ve verimli olmanızda ve organize olmanızda tetikleyecek. Daha pratik ve çalışkan, ayrıntılı ve odaklı olabilirsiniz. Ayrıca mevcut zaman ve enerjinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna giriyor ve yapılması gereken işlere odaklanabileceksiniz. Ayrıntılara dikkat ediyor ve daha küçük görevler ve projeler üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Programınıza göre çalışabilir, rutini veya planı düzene koyabilir ve üretkenlik üzerinde çalışabilirsiniz.

26 Ocak‘ta Mars yay burcuna giriyor. Evde veya ailede daha fazla enerjiye sahip olacak, evde bir konuyla uğraşmak veya aile meselelerini çözmek için çaba harcayacaksınız. Duygularınız tarafından yönlendirilebilirsiniz ve ne hissettiğinize bağlı olarak az ya da çok enerjiniz olabilir. Bir şeyin özüne gidebilir, bazı yönlerden temel bilgilere geri dönebilir veya yaklaşık bir yıl içinde sonuçlanacak bir şeyi baştan başlatmaya çalışabilirsiniz. Bu, hayatınızın temelini güçlendirmek ve destek sisteminizi geliştirmek için iyi bir geçiş olabilir.

2 Ocak‘ta Uranüs koç burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Son birkaç ay içinde hayatınızı iyileştirmek istediğiniz dönüşümleri yapmak için uğraşmış olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğinde, yapmak istediğiniz değişiklikler yönünden şanslı olacaksınız.

1 Ocak‘ta yengeç burcunda dolunay oluşuyor. Bu etkiyle arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla ilgili sorunları halledebilirsiniz. Ayrıca dostlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili başlangıç veya bitişler olabilir. Bağımsız olarak daha duygusal bağımsızlık isteyecek, baskı yapan kişilerden uzaklaşacak, değişiklikler için planlar yapmak veya tutkulu hayallerinizde ilerleme için çalışabilirsiniz.

15 Ocak’ta oğlak burcunca yeni ay meydana geliyor. Yeni yaratıcı projelere veya hobilere başlayabilir, daha fazla sevecen ve eğlenceli olabilirsiniz. Eğlenmek için kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinleyerek daha keyifli olmak isteyebilirsiniz.

31 Ocak‘ta aslan burcunda bir ay tutulması meydana geliyor ve bu, 2018’in ilk tutulmasıdır. Bu tutulma, geçmişteki veya bilinçaltı sorunların, motivasyonların veya isteklerin sorunlarını ele almanız için önemli bir zaman olabilir. Ya da sizi tutan veya engelleyen şeylerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda ruhsal, duygusal, zihinsel veya fiziksel olarak derinlemesine temizlik sağlayabilir ve daha huzurlu olabilirsiniz. Pozitif duygulara sahip olacaksınız. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Başak Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Başak burcu için Ocak ayında ilişkiler ve aşk hayatında en iyi günler 15 Ocak ve 16 Ocak olacak. Bu ay ilişkinizde huzur bulmak isteyeceksiniz. Duygularınız partnerinize karşı çok yoğun olacak ve ondan size daha çok ilgi göstermesini bekleyebilirsiniz. Ayın sonuna kadar sürpriz hediyeler gelebilir ya da sürpriz bir aşkın sinyali olabilir. Evli olan kişiler eşleriyle mali konularda tartışmalar yaşayabilirler.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2018 Yorumu

Başak Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Başak burcu için iş hayatı, para ve kariyerde en iyi günler 7 Ocak, 8 Ocak ve 9 Ocak olacak. Ayın ilk günlerde istikrarlı ve planlı bir çalışma sistemi oluşturarak, kısa sürede hedeflerinize ulaşmak isteyeceksiniz. Bu çabanız kısa sürede meyvesini verebilir. Yeni hedefler belirlenebilir, yeni bir işe başlanabilir ve yeni kazanç kapıları aralanabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status